PDA

View Full Version : Cilin browser preferoni


dexter
05-05-07, 21:25
Pershendetje te gjithve nga kureshtja pata deshir ta di se cilin browser preferoni me shum dhe per qe arsye .
Tani do i permendi disa nga ata
1. INTERNET EXPLORER
2.OPERA
3.MOZILLA FIREFOX
4.NETSCAPE
5.MSN EXPLORER
Pra disa nga keta qe i njof une i permenda jo qe i perdori ton perpos INTERNET EXPLORER dhe MOZILLA FIREFOX .
E di si ka te tjer BROWSR dhe nese dini ma shum ju lutem na tregoni se cilet jan ju faleminderit per mirkuptim tung .

HoteL-MadriD
14-05-07, 00:31
Mozilla Firefox and Internet Explorer

Tjer ncuq

prishtinasi
14-05-07, 01:21
Mozilla Firefox.....

BE LK
19-05-07, 12:14
Besoj se EXPLORER ESHTE ME I MIRE DHE ME PRAKTIK POR DHE MOZILLA DUKE QENE PAK A SHUME SI EXPLORERI NUK ESHTE KEQ

~AmaZonA~
19-05-07, 12:24
Internet Explorer.

Prishtinasja_
19-05-07, 12:40
Mozilla Firefox

dexter
19-05-07, 17:42
Bukur shum dhe ju falenderoj per kohen dhe pergjigjjet pra siq po shoh me i preferuari qenk a EXPLORER DH E MOZILL A me te mira ..