PDA

View Full Version : VisualSniffer 2.0


Zero Cool
27-03-06, 09:15
VisualSniffer 2.0 ėshtė nje program dhe protocol analizer shumė i fuqishėm i cili funksionon nė sistemin operativ tė Windows. Mund tė pėrdorėt pėr monitorim dhe detektim tė LAN sistemeve nga administratorėt e tyre. Ka mundėsin e analizimit tė trafikut, leximit tė protocoleve, IP adresimit, kohės, madhesisė sė "packeteve"dhe shumė, shumė tjera, pėrveq kėsaj ai ėshtė falas.

http://www.biovisualtech.com/images/scr21.jpg

Download:
http://www.biovisualtech.com/VisualSniffer.zip (http://anonym.to/?http://www.biovisualtech.com/VisualSniffer.zip)
Home
http://www.biovisualtech.com/vindex.htm (http://anonym.to/?http://www.biovisualtech.com/vindex.htm)