PDA

View Full Version : Mshefni Folderat Ne XP


musl|m
12-11-06, 12:33
Shpesh here ne kemi nevoj qe disa foldera me dokumente te rendesishme ti mshefim qe te jen te pa dukshem nga te tjeret qe e perdorin ate kompjutor, apo kemi nevoj ti vendosim password qe pa te mos te hapet folderi me dokumente. Ateher ju keshilloj qe te shkarkoni kete program i cili eshte i shkelqyshem dhe e perdori gati 3 vite per ti ruajtur dokumentet e mia te rendesishme ne menyr me te sigurte.

Hide Folders XP v2.5.3.321 + Crack (http://rapidshare.de/files/37242841/Hide_Folders_XP_v2.5.3.321.rar)


Me Rrespekt
muslimi

musl|m
12-11-06, 12:42
Ose nje program tjeter i kti lloji qe kushton 60$ nqs donit ta blenit kurse ketu e merrni gratis:

Folder Guard Pro v7.82 [ENG] + Crack (http://rapidshare.de/files/35102338/Folder_Guard_Pro_v7.82.rar) - 3.69 MB

HoteL-MadriD
12-11-06, 14:50
Ja ketu e keni dhe nje tjeter.

Nuk ka nevoj per Crack as gje.

Microsoft Private Folder 1.0 (http://download.softpedia.com/software/security/MSPF10ENU.rar)

Elektroliti
02-02-07, 01:12
Unė jua preferoj edhe Lock Folder XP 3.6:

http://www.megaupload.com/?d=WALNSX7K

Zero Cool
29-03-07, 13:09
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1175105666_msf.gifPer sistemet operative 32 biteshe si: Vista, XP apo Server 2003.
Nuk ban per Windows 95, 98, Me, or Windows NT 4.0 apo ndonje verzion me te vjeter.Shkarkoje:

K ė t u (http://www.about-sexxx.com/2007/03/28/my_secret_folder_xp_edition.html)