PDA

View Full Version : Antivirus falas nė internet


Dilaver
26-01-07, 16:37
Antivirus falas nė internet
Spyware Terminator ėshtė softuer pa pagesė, i cili shėrben pėr largimin efikas tė spyware, adware, keylogger, trojans, browser hijacker, si dhe shumė kėrcėnimeve tė rrezikshme pėr kompjuterin tuaj. Spyware Terminator mbron kompjuterin tuaj nėpėrmes mburojės, e cila punon nė kohė tė duhur, duke skanuar krejt proceset aktive dhe portet e hapura, duke mbajtur kėshtu nė karantinė tė gjitha aplikacionet e dyshuara.
Ky softuer mund tė shkarkohet pa pagesė nė Spyware Terminator 1.7.0.918, dhe ka vetėm 2.61 MB.

http://www.spywareterminator.com

Ditaa_CH
26-01-07, 22:19
Ja edhe nje antivirus falas qe mundeni ta shkarkoni nga intenreti:


http://www.free-av.com/

dexter
28-01-07, 18:09
Ja edhe nje antivirus falas qe mundeni ta shkarkoni nga intenreti:


http://www.free-av.com/

PO dhe une e perdori ket antivirus ku e download ne ket linkun www.free-av.com (http://www.free-av.com) eshte shum efikas dhe i shpejt dhe nuk e ngarkon sistemin tung ..

Elektroliti
02-02-07, 00:32
Nėse flisni pėr antiviruset qė jepen falas unė jua sugjeroj AVG Free Edition. Unė e pėrdor AVG Pro dhe mė pėlqen shumė por edhe Free Edition ėshtė i fortė.

Zero Cool
03-02-07, 20:06
ClamWin eshte Free Antivirus per Microsoft Windows 98/Me/2000/XP/2003:

Homepage
http://www.clamwin.com/content/view/71/63/ (http://www.clamwin.com/content/view/71/63/)

Download
http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/clamwin/clamwin-0.88.6-setup.exe (http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/clamwin/clamwin-0.88.6-setup.exe)


Windows Defender
adware and spyware scanner:
http://www.snapfiles.com/reviews/Microsoft_Windows_AntiSpyware/msantispy.html


AVG eshte Free dhe shume praktik:
http://free.grisoft.com/doc/1 (http://free.grisoft.com/doc/1)


AV (gjerman gjithashtu eshte shume i mire:
http://www.free-av.com/ (http://www.free-av.com/)


Avast eshte nje tjeter AV qe ka opcionin free (home edition:
http://www.avast.com/eng/avast_4_home.html (http://www.avast.com/eng/avast_4_home.html)

BitDefender eshte gjithashtu i mire:
http://www.bitdefender.com/bd/site/products.php?p_id=24 (http://www.bitdefender.com/bd/site/products.php?p_id=24)


ect.................

Kavaleri
07-08-07, 12:57
Ja edhe nje antivirus falas qe mundeni ta shkarkoni nga intenreti:


http://www.free-av.com/

www.urime-ditlindjen-ditaa.pz (http://www.urime-ditlindjen-ditaa.pz)
i bofsh 300 vjet me free antivirus.

Kavaleri
07-08-07, 13:01
per free virusa keni gati thuja ne cdo faqe hahah.
mir por kur behet fjal per anti-virus ,ateher me i mir se avast! (http://www.ntmb.de/hp2925/vivachat/shkarkime/programe/avast.htm) nuk besoj qe ka.
ket tip ju ofrojn vetem specialistat me pervoj.

egi
20-09-07, 22:33
a ban nje ndihm...me duhet licensa e kaspersky antivirus 6.0...a mundet najkush me me ndihmu pleeaseee :frown:

yllbardh
20-09-07, 23:02
a ban nje ndihm...me duhet licensa e kaspersky antivirus 6.0...a mundet najkush me me ndihmu pleeaseee :frown:

Egi kėtu i ke tri adresa nga mundesh t'a shkarkosh crack e kaspersky:

http://www.cracksdata.com/get.php?id=24391 (http://www.cracksdata.com/get.php?id=24391)

http://www.newcracks.net/d.php?n=34009 (http://www.newcracks.net/d.php?n=34009)

http://download-crack-serial.com/software-crack.php?id=97569 (http://download-crack-serial.com/software-crack.php?id=97569)

P.s. adresa e fundit ėshtė pėr verzionin nė gjuhėn frenge.
Dhe kjo adresa e fundit ėshtė njė faqe ku ju mund tė kėrkoni crack/key gen pėr programe tė ndryshėm.

http://crackfind.com/top/index.php?a_m=1

egi
21-09-07, 08:25
Egi kėtu i ke tri adresa nga mundesh t'a shkarkosh crack e kaspersky:

http://www.cracksdata.com/get.php?id=24391 (http://www.cracksdata.com/get.php?id=24391)

http://www.newcracks.net/d.php?n=34009 (http://www.newcracks.net/d.php?n=34009)

http://download-crack-serial.com/software-crack.php?id=97569 (http://download-crack-serial.com/software-crack.php?id=97569)

P.s. adresa e fundit ėshtė pėr verzionin nė gjuhėn frenge.
Dhe kjo adresa e fundit ėshtė njė faqe ku ju mund tė kėrkoni crack/key gen pėr programe tė ndryshėm.

http://crackfind.com/top/index.php?a_m=1

falimenderit...po s'po gjej kurgjo..nisa me lyp ne kete faqe qe e gjeta vet ne internet, po ajo licensa s'po ban... http://www.9down.com/Kaspersky-Lab-Products-Build-6-0-1-411-KIS-KAV-MP1-Rebuild-4-7704/

LiliG
16-01-09, 16:03
Web faqe e besueshme me i shkarku antiviruasat falas dhe shume programe tjera si me pagese ashtu edhe pa pagese:
www.download.com