PDA

View Full Version : Thirrni nga Europa nė Valėn 900 vetėm me 0.068 cent!!


Peja-Boy
13-08-07, 19:06
Si te perdorni Kodin per te thirrur nga vendet e jashtme ne rrjetin e Vales 900

Thirrni ne kete Numer 0810855855 Dhe ju Lajmerohet nje Sekretaresh e cila ju tregon hapat e pare te thirrjes , Mbase ajo perfundon Biseden ne fund ju thot te shtypni edhe tastin Kuadrat i cili gjindet afer numrit 0 (Zero), mbase te mbaron kete ateher shtypni numrin e vales 900 te cilin do te thirrni por tastin Kuadrat qe permend sekretaresha ska nevoj te shtypet ...Dmth Vetem Numrin i cili ju nevoitet apo deshironi te thirrni!!

Ps:E kam provu vetem nga nje Kabin telefoni kam fut dy euro edhe kam dhen ate numer, kam thirr valen 900 vetem 0,68 cent ne Minut !! Nuk e di a Ben te thirret nga Mobili apo nga shtete tjera te Europes por nga Austria ka pas sukses...mendoj se sdo te kushtoj asgje per te provuar !!

Respekt Peja^Boy !!