PDA

View Full Version : A din kush rreth paltalkut


uck_aksh
27-02-08, 00:21
e kam nje vlla ne Republiken e Kosoves e spo ja kona puna e po ka qef me nejt qet far paltalkun po per me hy qet far qatin po duka me pas nikun me ngjyr te kalter qysh esht procedura e qesaj ngjyre a din kush
FLM

GjIlAnAsI_cSi
27-02-08, 18:13
Ngjyra e atij nick-ut te kalter perdoret per shpejtimin kur dikujt/dikush te hap kameren.. apo edhe dikujt ti i hap kameren , por edhe pse jo me u dok ne list pak me i dalluar as gje me shum..

Paguhet ne vit me duket 49.99 $ dhe besoj qe atij vellaut tend ne Republiken e Kosoves nuk i duhet ai nick as pak por thjesht per me qit "qallum" a qysh i thojn ni fjal hahaha..

E ti nqs ki $ teper.. ta kisha qu edhe nick tem boma t'BLUE..

Pershendetje Ucko..

uck_aksh
27-02-08, 23:24
Ngjyra e atij nick-ut te kalter perdoret per shpejtimin kur dikujt/dikush te hap kameren.. apo edhe dikujt ti i hap kameren , por edhe pse jo me u dok ne list pak me i dalluar as gje me shum..

Paguhet ne vit me duket 49.99 $ dhe besoj qe atij vellaut tend ne Republiken e Kosoves nuk i duhet ai nick as pak por thjesht per me qit "qallum" a qysh i thojn ni fjal hahaha..

E ti nqs ki $ teper.. ta kisha qu edhe nick tem boma t'BLUE..

Pershendetje Ucko..

hahahahah Gjilanasi jo jo se me dhan pare jam shum alergjik a veq per qallam koka a se aj po me thot se spo muj me hy ne qet far paltalkun
Gjilanasi FLM shum