PDA

View Full Version : Shfletuesi(Browser) qė pėrdorni dhe arsyeja?


arix
06-06-05, 16:15
Unė deri tash kam pėrdorur Firefox (qė nga versioni 0.8 deri te 1.4) ...tani po pėrdor Opera 8.0, mė doket se ėshtė shumė ma i shpejtė.Pra pėrdor Opera 8.0 pėr Linux dhe Windows!

P.S Do tė ishte mirė edhe njė Sondazh...ndoshta e bajnė kėta Moderatorėt!

Elektroliti
19-08-05, 14:43
Avant Browser 10.1 - kryesor
Internet Explorer 7.0 Beta - shpesh
Mozilla Firefox 10.06 - nganjėherė
Opera 8.10 - rrallė.