PDA

View Full Version : Si te gjesh crack e ndonje programi


dexter
13-11-06, 15:29
Pershendetje mundeni te me tregoni se si mundem ta gjej crack te programeve te ndryshme kur dua te download tung ...

Zero Cool
13-11-06, 16:21
Pershendetje mundeni te me tregoni se si mundem ta gjej crack te programeve te ndryshme kur dua te download tung ...

www.google.com (http://www.google.com)

dhe shkruje : cracksearcher


:cool:

seriozja_19
13-11-06, 17:41
...interesant, valla.

Internet Freak nuk jam, por prap se prap kisha pasur deshire te di se cka eshte ky crack program.:biggrin:

Po pres, Zero :wink:

Zero Cool
13-11-06, 17:58
...interesant, valla.

Internet Freak nuk jam, por prap se prap kisha pasur deshire te di se cka eshte ky crack program.:biggrin:

Po pres, Zero :wink:
Seriozja, zakonisht programet duhet paguar, mirepo ka njerez "cracera" te cilet i thyejn disa code te programit dhe e bejne programin qe te punoj sikur te ishte paguar (ka programe falas, punon pa pagese, ka programe shareware, punon disa dite , zakonisht 30 dite dhe pastaj pushon se funkcionurai, derisa te behet pagesa, dhe ka programe te cilet duhet paguar qe ne fillim ose nuk punojne fare).
Tani keta njerezit "cracerat" i thyejn codet e programit te caktuar dhe ti si perdorues duhet te fusesh ne perdorim at "crack" te atij programi dhe te te punoj programi i caktuar i cili perndryshe nuk punon nese nuk ke paguar per te.
Nese ke pytje shtese, urdhero.

Zero Cool
13-11-06, 18:01
Keta njerezit te cilet i quajta une "crackera" dhe ashtu i quajn te gjithe nuk jane asgje tjeter perpos programer dhe njohes te forte te programeve te caktuara. Dmth fare nuk jane te keqinje.

dexter
14-11-06, 12:21
Pershendetje zerocool mund te me tregosh edhe pak ne vazhdim se ku te hi ne cilin link tani ,apo te hy ne ato forum dhe te behem antar dh te mi gjejn crack apo ndryshe edhe pak ndihm te lutem se te kam lodh gjith te mirat ........

Zero Cool
14-11-06, 13:29
Qe do linka e ishalla po pshton :


http://astalavista.box.sk/

http://www.cracksearchengine.net/

http://crackfind.com/top/index.php?a_m=1

http://www.crack.ru/

http://www.crackhell.com/

dexter
14-11-06, 14:01
FLM shum zero se me shpetove kalomir .

seriozja_19
14-11-06, 22:36
Pershendetje zerocool mund te me tregosh edhe pak ne vazhdim se ku te hi ne cilin link tani ,apo te hy ne ato forum dhe te behem antar dh te mi gjejn crack apo ndryshe edhe pak ndihm te lutem se te kam lodh gjith te mirat ........

...hahahahaha... tash llom po bojshe me programe ti kur hallku pagujn s'di sa euro :tongue:

Te pershendes!!!

seriozja_19
14-11-06, 22:37
Seriozja, zakonisht programet duhet paguar, mirepo ka njerez "cracera" te cilet i thyejn disa code te programit dhe e bejne programin qe te punoj sikur te ishte paguar (ka programe falas, punon pa pagese, ka programe shareware, punon disa dite , zakonisht 30 dite dhe pastaj pushon se funkcionurai, derisa te behet pagesa, dhe ka programe te cilet duhet paguar qe ne fillim ose nuk punojne fare).
Tani keta njerezit "cracerat" i thyejn codet e programit te caktuar dhe ti si perdorues duhet te fusesh ne perdorim at "crack" te atij programi dhe te te punoj programi i caktuar i cili perndryshe nuk punon nese nuk ke paguar per te.
Nese ke pytje shtese, urdhero.

...flm shume zero, tash mesova dicka :rolleyes: .

Greetings from me...

Zero Cool
15-11-06, 09:59
...flm shume zero, tash mesova dicka :rolleyes: .

Greetings from me...


You are welcome.

seriozja_19
15-11-06, 17:43
You are welcome.

:frown: :frown: ...s'di bre :confused: mu harxhun fjalt...cka po flasim tash? Mas you're welcome asgje mo nuk thuhet....:frown: haha jam ra ne hall!

HoteL-MadriD
15-11-06, 21:34
Mos beni muhabete ketu.

Kerkoni Ndihme dhe dikush ju pergjigjet. Per Muhabete keni MSN/Chit-Chat!

Tung

seriozja_19
17-11-06, 15:28
Mos beni muhabete ketu.

Kerkoni Ndihme dhe dikush ju pergjigjet. Per Muhabete keni MSN/Chit-Chat!

Tung

Ok, vetem te lutem mos i perzi emocionet private me ato ''administrative''.


Te pershendes:smile:

Zero Cool
17-11-06, 18:14
Mos beni muhabete ketu.

Kerkoni Ndihme dhe dikush ju pergjigjet. Per Muhabete keni MSN/Chit-Chat!

Tung

Pse qka te hyn nudhe ty qka bajm na ketu ?

lastsamurai
16-12-06, 20:16
tek softkiller.net mund te gjesh cfaredolloj cracku-brother...........

Lani_Cracker
16-12-06, 20:36
http://bestserials.com
http://cas.has.it
http://cdsbyte.host.sk
http://crackazoid.com
http://cracks.thebugs.ws
http://cracks4u.us
http://cybermania.vibehosting.com
http://dbz.6x.to
http://go.to/gamefix
http://icracks.net
http://inicia.es/de/manifiestocomunista/crack.htm
http://kickme.to/aldocrackz
http://kickme.to/juancho
http://kickme.to/tnt
http://links.ref.ru/runto/80
http://mscracks.com
http://news.lunarpages.com/news.html
http://serials.omck.info
http://ultraseek.net
http://zor.org/desperate
http://www.allcracks.net
http://www.andr.net
http://www.asta-killer.com
http://www.astalavista.box.sk
http://www.astalavista.cc
http://www.astalavista.com
http://www.astalavista.us
http://www.astaserials.com
http://www.cleanserials.com
http://www.crack.cd
http://www.crack-locator.com
http://www.crackdb.com
http://www.crackfind.com/
http://www.crackfound.com
http://www.crackheaven.com
http://www.crackhell.com//toplist.php
http://www.crackinfo.net
http://www.crackmanworld.com
http://www.crackmes.de
http://www.crackportal.com
http://www.cracks.am
http://www.cracks.spb.ru
http://www.cracks.st
http://www.cracks4u.com
http://www.cracksearch.ru
http://www.cracksearch.ws
http://www.cracksearchengine.net
http://www.crackspider.com
http://www.crackspider.de
http://www.crackspider.net
http://www.crackway.com
http://www.crackyard.com
http://www.crackz.ws
http://www.darkserials.com
http://www.deluxnetwork.com
http://www.deluxserials.com
http://www.easycracks.net
http://www.eminence.gulli.com
http://www.freeline.ws
http://www.fastcrackz.com
http://www.freeserials.com
http://www.gameburnworld.com
http://www.gamecopyworld.com
http://www.geocities.com/ttrp2/a2d.htm
http://www.keygen.ru
http://www.keygen.us
http://www.lastversions.com/?id=descargar-ahora&c=n&w=1
http://www.lavteam.com
http://www.lomalka.ru
http://www.lordofthekeys.com
http://www.megagames.com
http://www.megazip.com
http://www.mikrobos.szm.com/data/crack
http://www.mikrobos.szm.com/data/serial
http://www.ournet.md/~sn
http://www.pronet.sk/~mano
http://www.serialcodes.net
http://www.serialheaven.com/index.php
http://www.seriall.com
http://www.serials.ws
http://www.serialz.to
http://www.thebugs.ws
http://www.trinsic.org/
http://www.ultraseek.net
http://www.undergroundarchive.co.uk/default.asp
http://www.warez.com
http://www.world-toplist.com/list.php?status=NOK&cat=2
http://www.andr.net/
http://www.crack.cd/
http://crack-locator.com/
http://www.serials.ws/
http://lomalka.ru/index.en.html
http://www.freeserials.com/
http://cracks.thebugs.ws/
http://got2share.com/ez/appz/list.htm
http://forum.asiaco.com/xsnx/
Kosova-Hackers-Clan
http://astalavista.box.sk/
http://www.crackcrawler.net/cgi/search.php4
http://kickme.to/crackwar (kerkon 23 motora kerkimi nga nje faqe)
http://www.megasearch.ws/
http://www.bugs2k.com/ (permban pop-up)
http://www.andr.net/index.php
http://crackazoid.com/
http://keygen.net/s.htm
http://www.hksoftking.com/v.php
http://www.dream-avenue.com/docky/leportail.htm
http://www.akribo-search.de.vu/ (porn pop-up)
http://allseek.info/ (shume pop-up)
http://www.search-explorer.net/installer.php
http://www.toflo.de/htm/link.htm
http://www.ixquick.com/
http://keygen.freeweb.hu/index/m.html
http://www.eminence.gulli.com/
http://forum.royaume.com/
http://key.winzheng.com/
http://www.exelenz.fr.st/
http://antares666.da.ru/
http://www.deamoncrack.fr.st/
http://hide.at/apizza
http://www.n-genworld.com/
http://www.reptilecracker.com/
http://kickme.to/desperate
http://mp2k.da.ru/
http://kickme.to/tsrh
http://kickme.to/pc2k/
http://kickme.to/dbc
http://zor.org/tnone/
http://dbz.6x.to/
http://evc.to/cracks/
http://www.ego1st.cjb.net/
http://kickme.to/tnt
http://meubrfree.com.br/~trwhome/
http://zor.org/vb4free/
http://kickme.to/winblowz98/
http://www.siker.org/flash/en_main.htm
http://www.great-warez.com/
http://flowers.pp.ru/rcz/a1.htm
http://www.xsex.dk/
http://x-filez.harem2.pl/index_y.htm
http://netchat.3322.net/service/register/zcma.htm
[email protected]
http://www.eminence.gulli.com/
http://forum.royaume.com/
http://key.winzheng.com/
http://www.exelenz.fr.st/
http://antares666.da.ru/
http://www.deamoncrack.fr.st/
http://hide.at/apizza
http://www.n-genworld.com/
http://www.reptilecracker.com/
http://kickme.to/desperate
http://mp2k.da.ru/
http://kickme.to/tsrh
http://kickme.to/pc2k/
http://kickme.to/dbc
http://zor.org/tnone/
http://dbz.6x.to/
http://evc.to/cracks/
http://www.ego1st.cjb.net/
http://kickme.to/tnt
http://meubrfree.com.br/~trwhome/
http://zor.org/vb4free/
http://kickme.to/winblowz98/
http://www.siker.org/flash/en_main.htm
http://www.great-warez.com/
http://flowers.pp.ru/rcz/a1.htm
http://www.xsex.dk/
http://x-filez.harem2.pl/index_y.htm
http://netchat.3322.net/service/register/zcma.htm
http://astalavista.box.sk/
http://www.crackcrawler.net/cgi/search.php4 (shume kerkues i mire per crack)
http://kickme.to/crackwar (brenda 1 faqes mund te kerkosh njekohesisht 23 motora kerkues)
http://www.megasearch.ws
http://www.bugs2k.com/ (me pop-up)
http://www.andr.net/index.php (i mire )
http://crackazoid.com
http://keygen.net/s.htm
http://www.hksoftking.com/v.php
http://www.dream-avenue.com/docky/leportail.htm
http://www.cracks.spb.ru/?... (kujdes: permban bannera porno)
http://www.akribo-search.de.vu (kujdes: porn pop up)
http://allseek.info/ (pop up)
http://www.cracks.am/s.x (kujdes: porn pop up)
http://www.search-explorer.net/installer.php
http://www.toflo.de/htm/link.htm
http://www.ixquick.com/
http://keygen.freeweb.hu/index/m.html
http://bestserials.com
http://cas.has.it
http://cdsbyte.host.sk
http://crackazoid.com
http://cracks.thebugs.ws
http://cracks4u.us
http://cybermania.vibehosting.com
http://dbz.6x.to
http://go.to/gamefix
http://icracks.net
http://inicia.es/de/manifiestocomunista/crack.htm
http://kickme.to/aldocrackz
http://kickme.to/juancho
http://kickme.to/tnt
http://links.ref.ru/runto/80
http://mscracks.com
http://news.lunarpages.com/news.html
http://serials.omck.info
http://ultraseek.net
http://zor.org/desperate
http://www.allcracks.net
http://www.andr.net
http://www.asta-killer.com
http://www.astalavista.box.sk
http://www.astalavista.cc
http://www.astalavista.com
http://www.astalavista.us
http://www.astaserials.com
http://www.cleanserials.com
http://www.crack.cd
http://www.crack-locator.com
http://www.crackdb.com
http://www.crackfind.com/
http://www.crackfound.com
http://www.crackheaven.com
http://www.crackhell.com//toplist.php
http://www.crackinfo.net
http://www.crackmanworld.com
http://www.crackmes.de
http://www.crackportal.com
http://www.cracks.am
http://www.cracks.spb.ru
http://www.cracks.st
http://www.cracks4u.com
http://www.cracksearch.ru
http://www.cracksearch.ws
http://www.cracksearchengine.net
http://www.crackspider.com
http://www.crackspider.de
http://www.crackspider.net
http://www.crackway.com
http://www.crackyard.com
http://www.crackz.ws
http://www.darkserials.com
http://www.deluxnetwork.com
http://www.deluxserials.com
http://www.easycracks.net
http://www.eminence.gulli.com
http://www.freeline.ws
http://www.fastcrackz.com
http://www.freeserials.com
http://www.gameburnworld.com
http://www.gamecopyworld.com
http://www.geocities.com/ttrp2/a2d.htm
http://www.keygen.ru
http://www.keygen.us
http://www.lastversions.com/?id=descargar-ahora&c=n&w=1
http://www.lavteam.com
http://www.lomalka.ru
http://www.lordofthekeys.com
http://www.megagames.com
http://www.megazip.com
http://www.mikrobos.szm.com/data/crack
http://www.mikrobos.szm.com/data/serial
http://www.ournet.md/~sn
http://www.pronet.sk/~mano
http://www.serialcodes.net
http://www.serialheaven.com/index.php
http://www.seriall.com
http://www.serials.ws
http://www.serialz.to
http://www.thebugs.ws
http://www.trinsic.org/
http://www.ultraseek.net
http://www.undergroundarchive.co.uk/default.asp
http://www.warez.com
http://www.world-toplist.com/list.php?status=NOK&cat=2
http://www.andr.net/
http://www.crack.cd/
http://crack-locator.com/
http://www.cracks.am/
http://www.serials.ws/
http://lomalka.ru/index.en.html
http://www.freeserials.com/
http://cracks.thebugs.ws/
http://got2share.com/ez/appz/list.htm
http://forum.asiaco.com/xsnx/

doni852000
14-02-07, 01:32
miredita.
ne kompjuterin tim kam nje system alert! dhe me rri gjithmon me pikpyetje ? dhe sa her qe klik atje me hap nje website qe thot dowload programin. Emri i programit eshte antivermins ose mund te shkoni ne www.antivermins.com kam kerkuar ne shume website po nuk e kam gjetur me crack nese dikush te me ndihmoj. Ju lutem.