PDA

View Full Version : A mundeni........


Djali i keq
10-06-05, 11:30
A mundeni te me gjeni crack per lojra PC.

explorer
10-06-05, 18:17
A mundeni te me gjeni crack per lojra PC.

Po! Pėr cilėn lojė (duhet tė caktosh edhe gjuhėn) tė duhet?

nokia
12-06-05, 18:16
Hej po te grand theft auto vice city a e dini CRACK e tij?

explorer
13-06-05, 05:48
Hej po te grand theft auto vice city a e dini CRACK e tij?

Grand Theft Auto: Vice City crack v1.0 (http://66.199.232.181/files/GrandTheftAutoViceCityv1.0NoCDFixedexeEng.rar)

Nėse nuk ban ai, provoje: Grand Theft Auto: Vice City crack v1.1 (http://66.199.232.181/files/GrandTheftAutoViceCityv1.1NoCDFixedexeBloodEnableA ll.rar)

Pėr t'i dekompresuar tė duhet programi WinRAR Shkarko WinRAR (http://www.rarlabs.com/rar/wrar342.exe)

Kur e dekompreson, kėrkoje tė njėjtin fishie (gta-vc) nė dosienė ku ke instalu lojėn dhe zavendėsoje me atė qė ke dekompresu.

__________________________________________________ ___________

Nėse ju duhet crack pėr njė tjetėr lojė, mund ta gjeni nė kėto adresa:

Game Burn World (http://www.gameburnworld.com/pcgamefixes.htm)

Mega Games (http://www.megagames.com/cracks/ga.htm)

Game Copy World (http://spacetarget.com/games/gcw_index.shtml)

nokia
13-06-05, 14:31
Hej explorer flm per crack.

nokia
20-06-05, 08:20
Hey po 1 serial-number per windvd a mundeni me gjet?