PDA

View Full Version : Router ?


Zero_Cool
08-03-06, 11:12
Qfarė CISCO router mė propozoni pėr njė ndėrmarrje tė mesme ?

airborne
01-05-06, 03:37
E para, nese ti don te aplikosh cisco paisje per ndonje nderrmarje, ateher dmth se ke njohuri te mira per keto paisje.
E dyta, nese kerkon propozime rreth atyre paisjeve, ateher dmth se ti nuk ke njohuri per ato.
tash cila eshte e sakta e para apo e dyta?

Zero Cool
01-05-06, 11:39
Yeeeep ma ne fund nje njeri qe vertete ka njohuri te mira per informatiken.
p.S. Shoki disa nga pytjet ne kete forum nuk jan vetem provokative por jan edhe test per ata qe behen se jan "hackera", besoj qe me drejtkupton.
Pershendetje ty dhe ata qe nuk jan "hackera"por qe jane ICT-ers te aft !