PDA

View Full Version : Zero Cool


uck_aksh
06-12-07, 16:10
pse nje portabel (llaptop nuk po mund ta shti ne format
esht ne gjuhen frenge
NTLDR manque
Entrez Ctrl+Alt+Suppr pour redemarrer

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Image10.jpg

Zero Cool
06-12-07, 18:34
pse nje portabel (llaptop nuk po mund ta shti ne format
esht ne gjuhen frenge
NTLDR manque
Entrez Ctrl+Alt+Suppr pour redemarrer

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Image10.jpg

NL Loader e ka defekt, bane delete particionin e pastaj formoje particion te ri dhe riinstaloje :)

uck_aksh
06-12-07, 23:32
ja kam ndrru hardiskun po spo hyn ne format njejt pe qet

Zero Cool
07-12-07, 10:06
ja kam ndrru hardiskun po spo hyn ne format njejt pe qet

1. Merre qet send:

http://rapidshare.com/files/51860584/Hiren.BootCD.v9.2.rar (http://rapidshare.com/files/51860584/Hiren.BootCD.v9.2.rar)

2. Vendose ne CD kete qe e more (shiqo readme filen si duhet me ba).
3. Shtine CD brenda, ristartoje pc dhe bane particionin/onet e nevojshme.
4.Sukses

uck_aksh
07-12-07, 15:24
zero_cool faleminderit shum per kohen qe ta kam marr problemin e zgjodha problem kish qen cd rom nuk ka funksionuar
FLM shum

Zero Cool
07-12-07, 19:51
:smile: :cool: :smile:

Sy_kaltra
22-12-07, 12:50
Zero Cool mu kall PC prej virusave :mad: Ndihmmm :biggrin:

Nime banma ni qare ,se veq Bushi kur tum del ni dit ne pc hahahaha qa spom del ,edhe njekoheshisht pom ndalen krejt programet bre :rolleyes:

Zero Cool
22-12-07, 13:36
Zero Cool mu kall PC prej virusave :mad: Ndihmmm :biggrin:

Nime banma ni qare ,se veq Bushi kur tum del ni dit ne pc hahahaha qa spom del ,edhe njekoheshisht pom ndalen krejt programet bre :rolleyes:

Hjekma bllokun nga msn :smile:

Sy_kaltra
22-12-07, 14:16
Hjekma bllokun nga msn :smile:

Hhahahahahahahhahah Pisi zanav m`shurdhofsh bash qy :tongue:

Spo me ban pasha ty e mu ,Anmelden veq po sillet ai majmuni ka 1 ore :biggrin:

Zero Cool
22-12-07, 14:55
Hhahahahahahahhahah Pisi zanav m`shurdhofsh bash qy :tongue:

Spo me ban pasha ty e mu ,Anmelden veq po sillet ai majmuni ka 1 ore :biggrin:

E qysh kujtove ti me ta ndeq mi fry a ? Sjam nga ata qe shkrujn hajmali per PC, duhet me te pas ne msn edhe me marr kontrollin mbi PC tende si edhe dy here para kesaj here qe e kam marre edhe me ta rregullu se tybe me hajmali me shnosh kompjutera sjam msu hala :p

Sy_kaltra
22-12-07, 14:57
E qysh kujtove ti me ta ndeq mi fry a ? Sjam nga ata qe shkrujn hajmali per PC, duhet me te pas ne msn edhe me marr kontrollin mbi PC tende si edhe dy here para kesaj here qe e kam marre edhe me ta rregullu se tybe me hajmali me shnosh kompjutera sjam msu hala :p

OK .
Faliminderit .

uck_aksh
22-12-07, 17:43
Zero Cool mu kall PC prej virusave :mad: Ndihmmm :biggrin:

Nime banma ni qare ,se veq Bushi kur tum del ni dit ne pc hahahaha qa spom del ,edhe njekoheshisht pom ndalen krejt programet bre :rolleyes:hahahah sy kaltra mos e le mu kall
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/funny-picture-257.jpg

uck_aksh
22-12-07, 17:46
Zero Cool mu kall PC prej virusave :mad: Ndihmmm :biggrin:

Nime banma ni qare ,se veq Bushi kur tum del ni dit ne pc hahahaha qa spom del ,edhe njekoheshisht pom ndalen krejt programet bre :rolleyes:

ose bjere PC ne servis
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/haxhia2.gif

BE LK
22-12-07, 18:11
hahahah sy kaltra mos e le mu kall
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/funny-picture-257.jpg
hahahahaahah. ju para i beni nje dush pas e futni ne dore.........................kompjuterin. hahhahahahahahahaahahahahahahahahah