PDA

View Full Version : MSN Mesengjer 7.0


Murgesha
05-10-04, 19:03
Tė interesuarit mund ta shkarkojnė nga kjo adresė.

http://www.flexbeta.net/main/comments.php?catid=1&shownews=9686

http://www.flexbeta.net/images/msn7/1.gif

http://www.flexbeta.net/images/msn7/2.gif

http://www.flexbeta.net/images/msn7/3.gif

belicom
08-10-04, 11:58
Bravo Murgeresh se me te verte je kah hec me kohen.
Te lumte,

Marigona
20-05-05, 20:39
qa eshte multimesenger

Marigona
20-05-05, 21:48
e mjera un qe sme ka ra nmend fjala multi po kallxon vet nime
po kishe i thojn shummesengera se un e kom 4.3

Marigona
20-05-05, 21:48
edhe sa nime duhet mi pasun :oops:

alipasha
22-05-05, 09:53
Plugin i ri ( shell !) per msn 7.0 !

Download :

http://download.msnshell.com/msnshell4.1_full.exe

arber mafai
19-08-05, 11:47
ku muj me e shkarku at mulltimessenger :) ??

arber mafai
19-08-05, 11:48
oj maigona shko shkarko messenger 7.0 esht shum ma i mir qao qao qao

arber mafai
19-08-05, 12:19
doni te shkarkon musik falas shqip , englis, italisht,....... perdorni ket programm.( po siguroni si e kini ni anti virus te mir) programmi esht::::imesh 5;;;;;;;

Elektroliti
19-08-05, 13:38
MSN Messenger 7.5 ėshtė edhe mė i mirė.
Edhe pse ende ėshtė beta (public) nuk ėshtė ndonjė problem.

bulja
23-01-08, 13:56
si ta shkarkoj kete

Fshatari
23-01-08, 17:12
si ta shkarkoj kete
Trego fillimisht nė cilėn gjuhė ėshtė sistemi yt operativ dhe versioni i tij; dikush ta gjen ēaren.

tung i herė!
Fshatari OS

BE LK
23-01-08, 18:50
si ta shkarkoj kete
Hape njew sajt qe quhet www.google.com dhe shkruaj tek kerkimi. mesenger+download. dhe do shohen parajsen me [email protected]

Zero Cool
24-01-08, 10:32
si ta shkarkoj kete

MSN 6.2:

http://www.mastaline.com/?pagina=msn/messenger62 (http://www.mastaline.com/?pagina=msn/messenger62)

MSN 7.5:

http://www.mastaline.com/?pagina=msn/messenger7 (http://www.mastaline.com/?pagina=msn/messenger7)

uck_aksh
24-01-08, 15:38
Windows Live Messenger 8, 8.1, 8.5, 8.5 beta , 8.5 beta 2 8.5.1288.816 .
ket multi messenger mun ta perdorni per te gjitha versionet qe jn te shkrum me lart i keni edhe fotot se si instalohet

http://www.nocturnabsas.com.ar/forum/mensajeria-instantanea/176469-wlm-universal-patcher-polygamy-y-multimessenger-windows-live-messenger.html