PDA

View Full Version : A e DINI ....!?


enesi_21
06-01-05, 07:45
Se pari ju pershendes dhe kam nje kerkes me duhet ndihma juaj antare te nderuar.
JU lutem a e dini dikush se ku mundem me e gjete nje program qe ta mundeson me e nda muziken prej zeri ?
Pra eshte kenga me muzike dhe me ane te atij programi e me e nda muziken veq e zerin veq , e manipulime te tjera nese dua e hjeku muziken etj etj .

Ne din dikush do kish qen mire me me ndihmu.

sinqerisht enesi_21

TONINO
06-09-05, 20:16
Tung, edhe mua me intereson pytja e keti shokut ku mundem megjet nje program qe mundem ta ndajm zerin nga muzika ???

Une kam marr nje program qe quhet Adob Audition 1.5, shum i mir dhe profesional. dhe ka shum optione, por kam provuar ta bej ket por kot, JU lutemi qe din dikush te tregoj falm...