PDA

View Full Version : SmS Falas ne te gjithe boten?


scaly
30-06-07, 23:59
www.simsor.com (http://www.simsor.com/)
http://www.simsor.com/register?metho...ss&lang=en (http://www.simsor.com/register?metho...ss&lang=en) (klikoni ketu per tu regjistruar dhe keni 5 sms falas,dhe mund ti dergoni ne te gjithe boten) regjistrohuni dhe atje ku thot recommended by vendos kete nr (albania +355) 692311733 Eshte shume e lehte per tu perdorur.BENI QEF shperdoroni sms se i keni falas... **SCAL-Y**

GjIlAnAsI_cSi
01-07-07, 03:11
Edhe mbas 1 muajsh.. ata qe jetojn ne shtetet Europiane si Gjermanie Franca Zvicerra.. e keni rechnung ne post.. per regjistrimin ne kete webfaqe si dhe.. vertrag.. prandaj mos u mashtroni me keso webfaqe qe thon se jan free sms.. pasi luhet loj e madhe ktu..

Gjith te mirat.

Virti
01-07-07, 03:14
Edhe mbas 1 muajsh.. ata qe jetojn ne shtetet Europiane si Gjermanie Franca Zvicerra.. e keni rechnung ne post.. per regjistrimin ne kete webfaqe si dhe.. vertrag.. prandaj mos u mashtroni me keso webfaqe qe thon se jan free sms.. pasi luhet loj e madhe ktu..

Gjith te mirat.
atehere perse nuk shlyhet ky lloj mashtrimi???!!!

pirro
01-07-07, 13:30
E per ne qe jemi ne KS cka bohat nese e perdorim ket menyr te sms ??

Zero Cool
01-07-07, 14:11
Shuuuuuuuuuuuuuuume, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume KUJDES nga gjerat qe jane falas ne internet !

lyra2
01-07-07, 15:30
E per ne qe jemi ne KS cka bohat nese e perdorim ket menyr te sms ??
..veq i dergova 5 sms!!

lyra2
01-07-07, 15:33
Shuuuuuuuuuuuuuuume, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume KUJDES nga gjerat qe jane falas ne internet !

..cka psh mund te ndodhe ,asnje te dhene nuk e jep te rendesishme ,bash po me intereson ku eshte rreziku!??

LABI
01-07-07, 19:08
SMS falas, vetem me nje rergjistrim, mundeni te dergoni SMS pa kufi.. brenda nje sekondi...

www.3jam.com (http://www.3jam.com)

Pasi te regjistroheni ne sajt dhe ta mereni codin konfirumes... Per te derguar sms, duhet t'i regjistroni nr e personave qe doni t'ju dergoni sms, dhe mandej krijohet nje member list.. Prej te ciles i perzgjedheni kontaktet ne te cilen doni te dergoni sms .

Artisti
01-07-07, 20:13
..cka psh mund te ndodhe ,asnje te dhene nuk e jep te rendesishme ,bash po me intereson ku eshte rreziku!??


Po ta jap une pergjigjen :

Pergjigja eshte ne pergjigjen e Zero_Cool


hhhhhhhhhhahahahahahahahahahaahhahahahaaa

Pra Kujdes
.

lyra2
01-07-07, 23:13
Po ta jap une pergjigjen :

Pergjigja eshte ne pergjigjen e Zero_Cool


hhhhhhhhhhahahahahahahahahahaahhahahahaaa

Pra Kujdes
.

..qyre ti kto ,KUJDES!!

lyra2
01-07-07, 23:15
SMS falas, vetem me nje rergjistrim, mundeni te dergoni SMS pa kufi.. brenda nje sekondi...

www.3jam.com (http://www.3jam.com)

Pasi te regjistroheni ne sajt dhe ta mereni codin konfirumes... Per te derguar sms, duhet t'i regjistroni nr e personave qe doni t'ju dergoni sms, dhe mandej krijohet nje member list.. Prej te ciles i perzgjedheni kontaktet ne te cilen doni te dergoni sms .

Faleminderit LABI,veq nuk ta di numrin se te kisha dergu mesazh falenderimi;)

pirro
01-07-07, 23:18
valla lyre une i qova nja 5 -6 sms ja mire shkuen ,tash po i pres policine ahahahahahh

lyra2
01-07-07, 23:24
valla lyre une i qova nja 5 -6 sms ja mire shkuen ,tash po i pres policine ahahahahahh

....te une veq ja mrrine ,po shqip po folshin,mos u tut fort!

pirro
01-07-07, 23:25
veq me shume se 5 ne dite spo kish mundesi me qu.

E me kete www.3jam.com ish pa kufi ooooj lyre me u knaq ahahaahahaha

pirro
01-07-07, 23:36
Na pshtoj LABI na nxori nga kriza ahahahahha

lyra2
01-07-07, 23:40
Po pra ,edhe ufulla fale eshte e embeel e le ma sms,me gzu dikon bre!!

pirro
01-07-07, 23:43
Po ti luj ata gishta pak gzoje edhe ti dikan ihh

Lorikal
02-07-07, 02:27
Hej njerz pės SMS Falas muni me shku nė www.cimi.niceboard.com (http://www.cimi.niceboard.com) aty ka konto ku mundesh me dergu sms gratis (10 SMS pėr muj) me ni konto, mundeni me hap edhe konto personale.!!!!!!!!!!!!

prishtinasi
02-07-07, 02:59
A veq qe i ka zbrit vala900 cmimet...po na japni keso adresa per sms a....runu vala nuk e pelqen konkurrencen:biggrin:

Elina
02-07-07, 03:01
A veq qe i ka zbrit vala900 cmimet...po na japni keso adresa per sms a....runu vala nuk e pelqen konkurrencen:biggrin:


Pse jo,,, me mire gratis se me pagu :tongue:

prishtinasi
02-07-07, 03:04
Pse jo,,, me mire gratis se me pagu :tongue:

5 cent...veq e ka vala900 sms...haha...per 5 sms gratis po e tradhtoni val-en 900 a...:tongue:

Elina
02-07-07, 03:07
5 cent...veq e ka vala900 sms...haha...per 5 sms gratis po e tradhtoni val-en 900 a...:tongue:

Mire e ke,,, po secilit i vjen vera kah dera,,,boll na trathtoi ajo neve e na fiku...bile na ne fund po behemi shpi me sms falas :biggrin:

prishtinasi
02-07-07, 03:09
Mire e ke,,, po secilit i vjen vera kah dera,,,boll na trathtoi ajo neve e na fiku...bile na ne fund po behemi shpi me sms falas :biggrin:

mire de mire...si te doni...veq pasna harru me shkru...qe ky "site" nuk qenka i sigurte!:P

Elina
02-07-07, 03:13
mire de mire...si te doni...veq pasna harru me shkru...qe ky "site" nuk qenka i sigurte!:P

Ta them te drejten ende nuk i kam qele adresat e lartepermendura,,,nuk e di se cka ka ne to...ndashta ndonjeher tjeter i provoj,,,kur t'me hargjohet kredia edhe keto kryejne pune :tongue:

prishtinasi
02-07-07, 03:16
Ta them te drejten ende nuk i kam qele adresat e lartepermendura,,,nuk e di se cka ka ne to...ndashta ndonjeher tjeter i provoj,,,kur t'me hargjohet kredia edhe keto kryejne pune :tongue:

garant edhe une... si te me lajmrohet..."nuk keni kredi te majftueshme...." kam me votu per kete teme:biggrin:!

niemand
02-07-07, 17:30
..cka psh mund te ndodhe ,asnje te dhene nuk e jep te rendesishme ,bash po me intereson ku eshte rreziku!??

IP-adresa juaj regjistrohet ne databasen e tyre ku ti je regjistru ? nqs ti jeton jasht Kosoves ateher IP-ja juaj eshte e regjistruar ne emer tend.. # te tell dhe kompania qe ti je regjistru kerkon adresen dhe emerin tend qe je i regjistuar psh ne ( Telekom Deutsch AG apo Telekom CH ) dhe kshtu ajo e ka per detyr qe te dhenat e tua me ja qu kompanis ku ti je regjistru ne at free sms.. prandaj ti cfar do emera jep prap se prap te gjejn.

Kurse ata qe jan ne kosov beni cfar te doni deri sa te rregullohen gjerat.. mendoj ateher ka viti 2015..

niemand

lyra2
02-07-07, 17:35
IP-adresa juaj regjistrohet ne databasen e tyre ku ti je regjistru ? nqs ti jeton jasht Kosoves ateher IP-ja juaj eshte e regjistruar ne emer tend.. # te tell dhe kompania qe ti je regjistru kerkon adresen dhe emerin tend qe je i regjistuar psh ne ( Telekom Deutsch AG apo Telekom CH ) dhe kshtu ajo e ka per detyr qe te dhenat e tua me ja qu kompanis ku ti je regjistru ne at free sms.. prandaj ti cfar do emera jep prap se prap te gjejn.

Kurse ata qe jan ne kosov beni cfar te doni deri sa te rregullohen gjerat.. mendoj ateher ka viti 2015..

niemand

Eee flm shume i nderuar,dmth sa mire qe jame ne Kosove.Por fjala eshte vetem per free sms,aty nuk mund te behet ndonje keqperdorim ,perdallim nga ato web-a ku duhet blere me kreditkartela te huaja!
Respekt!

lyra2
02-07-07, 17:37
IP-adresa juaj regjistrohet ne databasen e tyre ku ti je regjistru ? nqs ti jeton jasht Kosoves ateher IP-ja juaj eshte e regjistruar ne emer tend.. # te tell dhe kompania qe ti je regjistru kerkon adresen dhe emerin tend qe je i regjistuar psh ne ( Telekom Deutsch AG apo Telekom CH ) dhe kshtu ajo e ka per detyr qe te dhenat e tua me ja qu kompanis ku ti je regjistru ne at free sms.. prandaj ti cfar do emera jep prap se prap te gjejn.

Kurse ata qe jan ne kosov beni cfar te doni deri sa te rregullohen gjerat.. mendoj ateher ka viti 2015..

niemand
niemand. Supozojme se IP i kame mesheh?!
Faleminderit te mos e teproj pra ;)!

niemand
02-07-07, 18:02
Eee flm shume i nderuar,dmth sa mire qe jame ne Kosove.Por fjala eshte vetem per free sms,aty nuk mund te behet ndonje keqperdorim ,perdallim nga ato web-a ku duhet blere me kreditkartela te huaja!
Respekt!

Zemra e kisha fjalen per pagese.. se jo qe po beni diqka kunder rregullave te internetit.. por ne shum webfaqe kshtu te free sms shkruhet..?

AGM..

100 SMS e parė te muajit kur ju regjistroni..do ti keni free ( Falas ) dhe mbas atij muji ju do filloni pagesen.. prandaj ne shqiptaret e lexojm vetem fjalen "free" por jo edhe rregulloren me posht cfar thot.. prandaj edhe cdo famileje qe ka te ri ne shtepi dhe mendon se jan free sms mbas 1 muajsh kan rechnung +50 Euro.. ne post..

E per ju qe jeni ne Kosov skeni pse me u merzit.. cka tju del perpara qe shkruan FREE regjistrohuni se nuk ka kush tju vjen ne shpi se IP e juaj e perdorin edhe 200 te tjere parandaj sdihet prej kompanis "cilit me i kersit ne der per borgjin" por edhe shum her jan te bllokume fare IP e Kosoves/Shqiperis/Serbis e kshtu me rrall. ;)

Nejse shpresoj qe me ke kuptu..

niemand

lyra2
02-07-07, 18:43
Zemra e kisha fjalen per pagese.. se jo qe po beni diqka kunder rregullave te internetit.. por ne shum webfaqe kshtu te free sms shkruhet..?

AGM..

100 SMS e parė te muajit kur ju regjistroni..do ti keni free ( Falas ) dhe mbas atij muji ju do filloni pagesen.. prandaj ne shqiptaret e lexojm vetem fjalen "free" por jo edhe rregulloren me posht cfar thot.. prandaj edhe cdo famileje qe ka te ri ne shtepi dhe mendon se jan free sms mbas 1 muajsh kan rechnung +50 Euro.. ne post..

E per ju qe jeni ne Kosov skeni pse me u merzit.. cka tju del perpara qe shkruan FREE regjistrohuni se nuk ka kush tju vjen ne shpi se IP e juaj e perdorin edhe 200 te tjere parandaj sdihet prej kompanis "cilit me i kersit ne der per borgjin" por edhe shum her jan te bllokume fare IP e Kosoves/Shqiperis/Serbis e kshtu me rrall. ;)

Nejse shpresoj qe me ke kuptu..

niemand

Po, e kuptova zemra,edhe keto spjegime pasi qe jane "free",na pelqene pasi qe jemi shqipetar.
Hhahahahhaa , faleminderit!:redface:

GjIlAnAsI_cSi
10-07-07, 19:53
Kjo http://www.xemail.de nuk eshte e keqe.. nje acount me 10 sms ne muaj eshte e mire , por nje tjeter me 5 Euro 150 SMS ne muaj eshte edhe me e mire.. besoj qe do ju kryen pun.. kete e perdor un por kjo sme ka qu rechnung qe 2..3 muj :P ndoshta me von por deri tani jo haha..

Gjith te mirat,

Kavaleri
27-08-07, 06:21
http://javimoya.com/blog/pics/200703/smsgratis.gif


www.enviar-sms-gratis.com/download/smsgratis03-setup.exe