PDA

View Full Version : Anti-Virus - 7 Versione Falas..


niemand
17-06-08, 17:01
http://images.lirenti.com/out.php/i234_pcvirus.jpg

Lista me 7 Antiviruset Falas
Nqs keni nje sistem operativ Windows XP apo Windows Vista nje Antivirus eshte teper i nevojshem ne kompjuterin tuaj. Ja fare kemi pregatitur per ju, te gjitha versione falas te paketave Anti-Virus.
Te gjitha versione me poshte jane falas, ju nuk duhet te pagoni asnje monedh dhe keni azhornime ditore po ashtu falas apo te krakoni programe antivirusi qe shpesh here kane nje fund te dhimbshem.

Avast Anti Virus Home Edition 4.8 (Falas)
Shkarko (http://files.avast.com/iavs4pro/setupeng.exe)

AVG Anti Virus 8.0.1 (Falas)
Shkarko (http://www.grisoft.cz/filedir/inst/avg_free_stf_all_8_100a1323.exe)

Avira Antivir Personal 8.1 (Falas)
Shkarko (http://www.download.com/Avira-AntiVir-Personal-Free-Antivirus/3000-2239_4-10322935.html?part=dl-10322935&subj=dl&tag=button&cdlPid=10831109)

PCTools Anti Virus 4 (Falas)
Shkarko (http://www.pctools.com/mirror/avinstall.exe)

BitDefender Anti Virus 10 (Falas)
Shkarko (http://www.bitdefender.com/media/html/trialpay.html) kerkon email per linkun qe shkakon

Dr.Web Anti Virus 4.44 (Falas)
Shkarko (ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/windows/drweb-444-win-as-en.exe)

ClamWin Anti Virus 0.93 (Falas)
Shkarko (http://www.clamav.org/download/)

Zero Cool
06-09-08, 09:20
Avira Antivir Professional 8.1.0.606
Shkarko:

http://rapidshare.com/files/142553373/Avira_AntiVir_Professional_2008_-_v8.1.0.606.rar

Ose:

http://w14.easy-share.com/1701451703.html

KEY maker:

http://rapidshare.com/files/142553202/Avira_Antivir_Key.rar

Ose:

http://w14.easy-share.com/1701451702.html

LiliG
16-01-09, 16:00
webfaqja me e besueshme per ti marre keta antivirusa falas eshte: www.download.com (http://www.download.com)
Nese jeni te interesuar per webfaqe te hakerave ku mund te errni shume programe falas, vetem lajmeroni, por gjithashtu edhe kujdes nga viruset e spywaret...

ToNjiTo
25-01-09, 20:26
mendoj qe avasti osht antivirusi ma i forte (nese ja ban update-at).

LiliG
29-01-09, 09:23
Avira eshte mjaft efikas dhe nuk e ngarkon shume kompjuterin, sidomos preferohet per kompjuterat me te vjeter.

Ibraim
28-04-09, 17:38
hey nashta e din se qka ashte fal edhe nuk ashte shume efikas, se me kon ashtu ata te tjeret nuk i kishin shite produktet e tyre, psh norton, kaspersky etj,

roadrunner
01-10-09, 08:24
Per te mbrojtur kompjuterin tuaj nga antiviruset e ndryshem, Microsoft ka kete antivirus te ri i cili eshte falas:

http://www.microsoft.com/Security_essentials/ (http://www.microsoft.com/Security_essentials/)