PDA

View Full Version : ERD Commander


uck_aksh
28-04-08, 10:55
po me nevojitet nese e ka kush ket progam

Zero Cool
28-04-08, 11:14
po me nevojitet nese e ka kush ket progamWinternals ERD Commander 2007

http://rapidshare.com/files/70386613/ERD50Wasp.rar (http://rapidshare.com/files/70386613/ERD50Wasp.rar)Winternals ERD Commander 2007


http://rapidshare.com/files/58854624/erd_2007_gmourato.rar (http://rapidshare.com/files/58854624/erd_2007_gmourato.rar)


ERD Commander v6.0 Bootable ISO

http://rapidshare.com/files/26451737/kloderC6.rar (http://rapidshare.com/files/26451737/kloderC6.rar)
PASS: TSBay.org


Erd Commander 5.0

http://rapidshare.com/files/57626249/ERD_Commander_2005_FLS_EDITION.rar (http://rapidshare.com/files/57626249/ERD_Commander_2005_FLS_EDITION.rar)

rilinda
29-04-08, 15:47
Ēka ėshtė kjo? Pėr ēka pėrdoret- Ēka vyn?

BE LK
30-04-08, 12:07
Ēka ėshtė kjo? Pėr ēka pėrdoret- Ēka vyn?
Kjo perdoret per me la rrobat, ne vend te lavatriqes.....hahaahahahahahahhhahahaha

uck_aksh
30-04-08, 15:57
Ēka ėshtė kjo? Pėr ēka pėrdoret- Ēka vyn?

Rilinda nese pc e ke me pas dhe ke harruar pasin me ket program mundesh me hy ne sistem dhe me ndrru pasin


por ket program ERD Commander 2007 duhesh ta qesesh ne cd ta gravosh
ja nje video si perdoret


uck_aksh (http://fr.youtube.com/watch?v=BUnbwsyzupk)_shiko videon

uck_aksh
30-04-08, 16:00
shiko videon

kliko (http://fr.youtube.com/watch?v=BUnbwsyzupk)

rilinda
30-04-08, 16:53
Kjo perdoret per me la rrobat, ne vend te lavatriqes.....hahaahahahahahahhhahahaha

Jo he deeee... ty a t'zen me t'shti aty?! :tongue:

UĒK_AKSH, t'falemnderit shumė.
Nuk e kam me pass kompjuterin, po veē deshta me msu ēka ėshtė ERD Commander.
T'falemnderit!


P.s. e prej meje e kan msu edhe plot tjerė.