PDA

View Full Version : Kush mundet te me ndihmoje


nokia
13-09-05, 12:08
hej njerez a mundeni me ndihmu per 1 program me i kthy kenget ne mp3. plz

K-man
26-09-05, 05:39
Nese e ki Windows Media Player verzionin 10, ateher aty mundesh me i kthy Audio ne MP3. qe don me shume detale, pyet

gui
01-10-05, 23:34
Nese shkon ne google dhe shkruan "convert cd mp3" te dalin min 100 rezultate!

Une te preferoj Lavavo.

Persh.

Gui

nokia
03-10-05, 10:18
Nese shkon ne google dhe shkruan "convert cd mp3" te dalin min 100 rezultate!

Une te preferoj Lavavo.

Persh.

Gui


Hey Gui flm a.