PDA

View Full Version : zero Cool


uck_aksh
04-06-07, 17:37
nese ke ndonje program per mi perpunu fotot ne gif te lutem ma dergo
me respekt nga uck_aksh

Zero Cool
05-06-07, 00:30
Ta dergova ne MP shoku :smile:
sukses e mos ban shum a ahahahahaha
ZC

aLbaChiCk
05-06-07, 12:52
ZC dergoma edhe mu pls

Zero Cool
05-06-07, 13:12
ZC dergoma edhe mu pls

Ty ne msn loqko :wink:

aLbaChiCk
05-06-07, 13:19
Qe po hy :)

uck_aksh
09-06-07, 19:23
zero Cool edhe nje her po te pys nese nuk te bezdisi si mund qe titulli ne internet te del i faqes time jo sans titel pse nuk del www.leonisi.com

Zero Cool
09-06-07, 19:30
zero Cool edhe nje her po te pys nese nuk te bezdisi si mund qe titulli ne internet te del i faqes time jo sans titel pse nuk del www.leonisi.com (http://www.leonisi.com)


Nese e ke pagu hostname edhe domain nuk ka aresyje mos me dal, merru vesh me ata te serverit.

HoteL-MadriD
10-06-07, 02:39
Kerkoje ne google

Gif Animator, dhe i ben pa problem!

PS: Zero_Cool kur te kerkon dikush ndihme mos iu dergo ne privat por shkruaje ketu, se ka dikush tjeter qe ka deshire te bej fotot ashtu apo ka dikush tjeter qe ka ate problem, mos i trego ne privat por shkruaj ketu!

Tung

pirro
18-06-07, 22:17
OO burra kush po me kallxon cka duhet me bo per me mujt me shkarku prej www,youtube.com.

Per mu asht bukur e komplikume,per ju sma merr menja.Kallxomni per qit pune e toni i kam edhe do pyetje tjera.


Jeni ma te fortit.

Zero Cool
25-06-07, 01:40
OO burra kush po me kallxon cka duhet me bo per me mujt me shkarku prej www,youtube.com.

Per mu asht bukur e komplikume,per ju sma merr menja.Kallxomni per qit pune e toni i kam edhe do pyetje tjera.


Jeni ma te fortit.


Qe se si shko shkarkoje qet program:http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/film/2.jpg
http://rapidshare.com/files/25412085/YoutubeGrabber.rar (http://rapidshare.com/files/25412085/YoutubeGrabber.rar)ZC

ssara
25-06-07, 02:10
TE PERSHENDES ZC..........
(http://rapidshare.com/files/25412085/YoutubeGrabber.rar)

pirro
25-06-07, 19:18
ZERO COOL

Falimenderit shume

Zero Cool
25-06-07, 19:52
ahahahha pirro atehere pershendetem te rubrika e pershendetjeve e ketu pyet qka te ke qef, ti dhe te gjithe te tjeret jeni te mireseardhur.


ZC

HoteL-MadriD
03-07-07, 14:36
Po te njejten pune kryen dhe Youtube Grabber, por ja po e vendos dhe une nje Program qe eshte shum i mire qe ke mundesi ta ruash ne formatin AVI dhe MPEG.

Shkarko Programin per te shkarkuar Video nga Youtube.com dhe Google.Com (http://www.youtube-d.com/files/youtubed_setup.exe)

Tung

HoteL-MadriD
03-07-07, 14:38
zero Cool edhe nje her po te pys nese nuk te bezdisi si mund qe titulli ne internet te del i faqes time jo sans titel pse nuk del www.leonisi.com

Ja me kete e vendos ate qe thua.

<title>Leonisi - Forumi Dardania.de</title> vendose kudo ne portal apo ku te duash qe e ke ne index.html apo index.php vetem beje edit dhe vendose kete dhe te del ajo qe kerkon.

Tung

sifi
12-07-07, 12:42
prsh. zero cool kisha pas ni pytje nese ki koh me mu pergjigj rreth verifikimit te email adresave me hostname te ndryshme nashta pom kupton qka po du me than nese une e qeli ni email te re [email protected] qysh eshte e munshme qi me ja aktivizu imboksin ksoj email adrese sepse veq msn te qelet e imboxi jo??

Zero Cool
12-07-07, 13:27
prsh. zero cool kisha pas ni pytje nese ki koh me mu pergjigj rreth verifikimit te email adresave me hostname te ndryshme nashta pom kupton qka po du me than nese une e qeli ni email te re [email protected] qysh eshte e munshme qi me ja aktivizu imboksin ksoj email adrese sepse veq msn te qelet e imboxi jo??

Ske si me aktivizu nje INBOX qe nuk egziston :mad:

RiannA
12-07-07, 16:58
Ta dergova ne MP shoku :smile:
sukses e mos ban shum a ahahahahaha
ZC
edhe muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qyyyy.... :biggrin:

ta kthej me tmir xemel ...pe din ti qysh haahaha

Zero Cool
13-07-07, 08:32
edhe muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qyyyy.... :biggrin:

ta kthej me tmir xemel ...pe din ti qysh haahaha
o k :biggrin: