PDA

View Full Version : Ndihmė!-Instalimi i Internet Explorer-it


rilinda
04-05-07, 17:38
Ka disa kohė qė kur po e hapi Internet Explorer-in po m'del "error raport". Ėshtė sulmuar nga virusėt e tani duhet instaluar Internet Explorerin e ri. Provova tė bėj diēka, por pa sukses.

Ēka tė bėj?

sunshine
04-05-07, 18:24
Shkarko Mozilla Firefox e harroje Internet Explorer!

rilinda
04-05-07, 18:27
Shkarko Mozilla Firefox e harroje Internet Explorer!

Shumė ide e mirė. Veē e shkarkova :D T'falemderit shumė!

Zero Cool
10-05-07, 17:27
Deinstaloje me opcionin te Control Panel, add/remove programs.
Nese kjo nuk eshte e mundur provo kete:Shko me windows explorer te C:\Program files\Internet Explorer.
Kliko me te djathten e mausit folderin Uninstall information.
Kliko Properties
Hjeke ate "votėn" hidden mode dhe kliko OK.
Shko te C:\Program files\Internet Explorer\Setup.
Kliko dy here mbi setup.exe
Shiqo edhe ketu:


http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q318378 (http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q318378)
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q291558 (http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q291558)
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q277624 (http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;Q277624)