PDA

View Full Version : Dallimi mes msn dhe hotmail


dexter
22-08-07, 01:06
Pershendetje ,kush nga ju mund te me tregoj dallimin mes www.hotmail.com
dhe www.msn.com , qka dallojn keto ne mes vetiiiiiiii dhe qka kan te perbashkt me duken dyqysh shum te lidhura ne mes veti , apo skan lidhje me njera tjetren secila eshte sherbim ne veti , me falni nashta pytje pa vend kerkoj falje gjith te mirat ....