PDA

View Full Version : TV Shqiptare nė internet


Murgesha
10-01-08, 01:09
Nė kėtė adresė mund tė shikoni 10 programe televizive shqip.

http://www.seealbanian.tv/channel.php

Jepni sė pari emailin pėr regjistrim, e pastaj nė email ju vie njė link mbi tė cilin duhet tė klikoni ku ju instalohet Ravy qė bėn tė mundshme parjen e kėtyre programeve.

Nėse kompjuteri juaj ka dalje pėr tv atėherė shkoni nė shitoren mė tė afėrme tė elektronikės dhe kėrkoni e bleni pc2tv qė tė mund tė shikoni falas 10 programe shqiptare ku nė mes tyre edhe KTV, RTK, Tv klan etj....

BE LK
10-01-08, 14:50
Nė kėtė adresė mund tė shikoni 10 programe televizive shqip.

http://www.seealbanian.tv/channel.php

Jepni sė pari emailin pėr regjistrim, e pastaj nė email ju vie njė link mbi tė cilin duhet tė klikoni ku ju instalohet Ravy qė bėn tė mundshme parjen e kėtyre programeve.

Nėse kompjuteri juaj ka dalje pėr tv atėherė shkoni nė shitoren mė tė afėrme tė elektronikės dhe kėrkoni e bleni pc2tv qė tė mund tė shikoni falas 10 programe shqiptare ku nė mes tyre edhe KTV, RTK, Tv klan etj....
Qe murgesha per qefi tu pa TV. free.............. hahhahahahhaahahahahah

Pupi
10-01-08, 15:10
Ja po!
Falimenderiiiiiiit

GjIlAnAsI_cSi
10-01-08, 19:16
Leje qe do mem ba mu qirak me kto Kanale.. po cka me i ba nanes tash ?? qe ajo lyp Kompjuter ne veti me kshyr Serialat ka 21.shi..

JaniBer
22-01-08, 12:43
Ne ket WebFaqe mund ti shiqone 20 Kanale Televizive Shqip,qe transmetohen ne Satelit. Live
http://img86.imageshack.us/img86/7442/buiyi5nv1oh9.gif

http://tv.alba-web.net

teutaA
06-02-08, 09:28
Ne ket WebFaqe mund ti shiqone 20 Kanale Televizive Shqip,qe transmetohen ne Satelit. Live
http://img86.imageshack.us/img86/7442/buiyi5nv1oh9.gif

http://tv.alba-web.net

thnxx shum kjo po bejka se ajo adresa qe kishin dhen me lart ishte vetem per disa dit free

JaniBer
17-05-08, 18:48
Shiqo TV Shqip ne Internet

http://img86.imageshack.us/img86/7442/buiyi5nv1oh9.gif
http://alba-web.net/modules/debaser/index.php

Zero Cool
06-09-08, 09:10
Super Internet TV v7.3 incl Serial


http://i18.tinypic.com/6lcfak7.jpg


Shkarko: http://rapidshare.com/files/131404213/Super.Internet.TV_v7.3-by.SJshah.rar