PDA

View Full Version : TUNG TUNG DHE A KENI NDEGJUAR


rrahman
04-11-03, 10:59
Miredita jam student ne Cisco Academy dhe deshta te ju ndihmoj diqkaNese jane fshire informatat tuaj dhe ju kane nevoitur ato ateher un mundem te ju rikthej ato ni ashtu do tju tregoj apo edhe do tju jap programin qe e ben atetung tung

K-man
05-11-03, 04:25
nese fshihen "permanently" prej recycle bin, ateher nuk ka turk qe i kthen informatat.

rrahman
05-11-03, 11:53
Qka mendon ti zotri i nderuar nese un mundem te bej kthimin e infove e nese don te din me teper ateher thir ne 044 292 643 ose do te takohemi diku edhe argumentoheshte pershendet rrahmani i nderuar

arTanibb
10-11-03, 02:07
Qka mendon ti zotri i nderuar nese un mundem te bej kthimin e infove e nese don te din me teper ateher thir ne 044 292 643 ose do te takohemi diku edhe argumentoheshte pershendet rrahmani i nderuar

T'pershendes rrahman per qfar server e ke fjalen qfar serveri mundesh me majt ?

XHEKI
04-01-04, 19:58
3 or e lexova ket testin e juv edhe tybe sen nuk kuptova :lol:

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 19:46
Ja Spo Besoj Qe Mundesh me bo qat send po ani ki qef ti !!!

Kaltrina
19-01-04, 13:00
pershendetje Rrahmanit!
mundet me ba se edhe une jom kane ne qate shkolle.
sukses!!!

arTanibb
19-01-04, 18:08
pershendetje Rrahmanit!
mundet me ba se edhe une jom kane ne qate shkolle.
sukses!!!

Sat meqem jeni bre po edhe une e kam leht me than i qoj edhe rraketat ne pentagon n`amerik leht osht veq me than po hajt masi po dini spjegonani bile pak t'shohim edhe na se qysh koka aja munsi e jo veq PO E BOJ ama qysh e bon se?

TONINO
22-01-04, 01:20
Menyra ma e mira pėr ta formatuar PC dhe shpejta ėshtė kjahttp://www.connerie.ch/img433.gif
Geto_21