Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-11-03, 10:59   #1
rrahman
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Prizren
Postime: 4
rrahman e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rrahman Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek rrahman
Gabim TUNG TUNG DHE A KENI NDEGJUAR

Miredita jam student ne Cisco Academy dhe deshta te ju ndihmoj diqkaNese jane fshire informatat tuaj dhe ju kane nevoitur ato ateher un mundem te ju rikthej ato ni ashtu do tju tregoj apo edhe do tju jap programin qe e ben atetung tung


__________________
Mund te mbaj ndonje prej servereve tuaj dhe mund te bej mbrojtjen e tij prej qfardo sulmi apo diq tjeter ne te
rrahman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-11-03, 04:25   #2
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim

nese fshihen "permanently" prej recycle bin, ateher nuk ka turk qe i kthen informatat.
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-03, 11:53   #3
rrahman
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Prizren
Postime: 4
rrahman e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rrahman Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek rrahman
Gabim

Qka mendon ti zotri i nderuar nese un mundem te bej kthimin e infove e nese don te din me teper ateher thir ne 044 292 643 ose do te takohemi diku edhe argumentoheshte pershendet rrahmani i nderuar
__________________
Mund te mbaj ndonje prej servereve tuaj dhe mund te bej mbrojtjen e tij prej qfardo sulmi apo diq tjeter ne te
rrahman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-03, 02:07   #4
arTanibb
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rrahman
Qka mendon ti zotri i nderuar nese un mundem te bej kthimin e infove e nese don te din me teper ateher thir ne 044 292 643 ose do te takohemi diku edhe argumentoheshte pershendet rrahmani i nderuar
T'pershendes rrahman per qfar server e ke fjalen qfar serveri mundesh me majt ?
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-04, 19:58   #5
XHEKI
 
Anėtarėsuar: 12-11-03
Vendndodhja: Dardanė
Postime: 12
XHEKI e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek XHEKI Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek XHEKI
Gabim ...:: Zoti koft me juve ::...

3 or e lexova ket testin e juv edhe tybe sen nuk kuptova :lol:
__________________
“Ø)
ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø).
(ø.·“ (ø.·“ .·“
.·“ ø.·*`·-» [a.K.a. XHEKI]
(ø.·“
[url]Www.KosovaMp3.Net[/url]
XHEKI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-01-04, 19:46   #6
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Aha !!

Ja Spo Besoj Qe Mundesh me bo qat send po ani ki qef ti !!!
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-04, 13:00   #7
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pershendetje Rrahmanit!
mundet me ba se edhe une jom kane ne qate shkolle.
sukses!!!
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-04, 18:08   #8
arTanibb
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrina
pershendetje Rrahmanit!
mundet me ba se edhe une jom kane ne qate shkolle.
sukses!!!
Sat meqem jeni bre po edhe une e kam leht me than i qoj edhe rraketat ne pentagon n`amerik leht osht veq me than po hajt masi po dini spjegonani bile pak t'shohim edhe na se qysh koka aja munsi e jo veq PO E BOJ ama qysh e bon se?
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-04, 01:20   #9
TONINO
Banned
 
Avatari i TONINO
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: Suisse
Postime: 277
TONINO i dashurTONINO i dashurTONINO i dashur
Gabim

Menyra ma e mira pėr ta formatuar PC dhe shpejta ėshtė kja
Geto_21


TONINO Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.