PDA

View Full Version : Shkronjat - Font Creator


Zero Cool
28-06-08, 10:49
High Logic FontCreator 5.6 ProMe siguri e keni verejte se neper gjdo forum mundeni te percaktoheni per llojin e shkronjave me te cilat doni te postoni nje shkrim. Windows ka vetevetiu qindra lloje te shkronjave. Kurse ne pergjithesi me siguri egzistojne mijera lloje.

Beri shkronjat sipas qefit tend dhe jepja nje emer (nick) qfare te duash me, High Logic FontCreator 5.6 Pro.http://i25.tinypic.com/2m34dba.gifShkarko:


http://rapidshare.com/files/125479361/FontC.rar