PDA

View Full Version : MSN Messenger 7.5 Beta


Elektroliti
19-08-05, 13:37
Versioni i ri i MSN Messengerit ka njė pamje tjetėr nė start dhe po ashtu i janė shtuar voice clips.
Posaēėrisht pėr ata qė hyjnė nė MSN nė internet kafe ky version ėshtė mė i pėrshtatshėm sepse nuk ruan adresat qė pėrdorin shfrytėzuesit qė hyjnė nė MSN Messenger.
Beta nėnkupton njė version tė papėrfunduar tė njė programi por qė qarkullon pėr t'u pėrdorur si test.
Kush ka dėshirė ta shkarkojė mund ta marrė kėtu:
http://www.takefiles.com/files/MSN_Messenger_EN_7.5.0244.zip

naim_pz1
14-09-05, 13:41
:D tungqa po bani[/u]

iLuSiOni
28-11-05, 06:47
Pėr MSN Messenger

Vizitoni www.MSNshqip.com

Tani per tani, nuk eshte 100% i perfunduar por jemi ne punim!
Megjithese shumica se menyjave jane aktive :)


Jeni te mireseardhur...