PDA

View Full Version : Skype


Dino
05-03-04, 22:42
Mirembrema te Gjithve !
Desha tju informoj per ata se hala se kane marre vesh exziston mundsi me fol prej internetit ma mire se sa messenger edhe lidhje te vogela (modem 56 kbit) eshte shume zeri i kthellt
per me marre skype :http://www.skype.com/download.html
duhet ta konfirmoni.Mos harroni per ate emer qe e jipni ne skype nuk ka mundsi ma me ndrru
ky program eshte interesan per gjithe popullin tone qe jemi jashte edhe brenda shtetit me komuniku ndermes veti ! Programi eshte Falas!
Ju pershendes nga Gjermania i Gjori
Dino
:lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-03-04, 17:35
Zero_Cool mire se erdhe si kalove per pushime?
Pershendetje nga une Murgesha.

Gentiana
08-03-04, 11:59
Zero Cool, ne pushim paske qen ti? Mir se vjen prap nga pushimi, na ke munguar,sepse kjo dhom nuk ke e njejt dhe nuk kam asgje te re ne PC, keshtu qe msona diqka te re :wink:

Genta