PDA

View Full Version : BOX Si te ruash fajlla apo skedar ne internet


dexter
16-09-07, 20:49
Pershendetje te gjith antarve te forumit dardania , shpesh qelloni ne vende te ndryshme larg kompjuterit tuaj PC , dhe ju duhet ndonje skedar apo fajll pa mar parasysh a eshte tekst ,imazh dhe ju duhet ta kerkoni ta shikoni per arsye te ndryshme hyni ne web faqen www.box.net (http://www.box.net) dhe hapeni nje account (llogari) free dhe keni nje hapsir prej 1GB ne dispozicjon , dhe mund te ngarkoni fajlla te ndryshme skedar (folder ) , shpresoj se do ju pelqej gjith te mirat DEXTER ........