PDA

View Full Version : Thirrje telofonike pa Pare


Dino
21-08-06, 21:24
Mirembrema te Gjithe :biggrin:
sod kame gjtur nje link per thirrje pa pare prej gjermanis ne shtetve te huaj kush don munden ketu (http://www.peterzahlt.de/c2c-peterzahlt/) me telefonuar
ju pershende i gjori Dino

Gentiani
21-08-06, 23:34
Po ai Petri, shumė po lavdėrohej qė paguan, ec e besoj qė nuk duhesh nė fund ti paguash edhe thirrjet e Petrit dhe gjithė mahallės dhe akraballakut tė tij ! :tongue: :tongue:

Zero Cool
21-08-06, 23:41
Shum me vjen keq me thane per ne diten e sotit as ne WC nuk ka gratis, e sidomos nese aty duhet me dhan edhe numrin tendt te telefonit, keshtu qe jemi mesu ma me kesi sende "GRATIS" ! Ma se miri tani per tani eshte te perdoret SKYPE per telefonata apo thjesht msn.

DEA
22-08-06, 18:03
Garanti nuk ka qe eshte gratis, po dje e kam ndegjue edhe une ne lajmet e ores 12 ne RTL "punkt 12", aty flitej qe deri me tani nuk kan gjetur kurfar grepi, per ndonje pages te mosdijshme, shpresoj qe te jet pa pare, e shofim ne fund te muajit

selvija
23-08-06, 13:53
Kush doni thirrje te lira programo , VoipBuste

Kalt
24-08-06, 19:48
voipcheap.com (http://www.dardania.de/vb/upload/voipcheap.com)

Me lire se ky sherbim telefonik permes internetit nuk ka.
Me numer fiks ne Kosove vetem 5 €/cent dhe me Shqiperine po me numer fiks vetem 4€/cent.

Artisti
24-08-06, 20:29
voipcheap.com (http://www.dardania.de/vb/upload/voipcheap.com)

Me lire se ky sherbim telefonik permes internetit nuk ka.
Me numer fiks ne Kosove vetem 5 €/cent dhe me Shqiperine po me numer fiks vetem 4€/cent.


Shqiptaret kurre se kane kqyre per pak,veq ne kohe te sotit ja kane nis me kqyre edhe nje cent me lire n'koft kane me fole me ma te lirin:biggrin: ,per ate edhe mos e ngoni Kaltin po ngomni mue hahahahahaha me

www.voipstunt.com (http://www.voipstunt.com)

e keni 4 cent me thirr ne Kosove ne numer fiks

1 cent me lire se Kalti :biggrin: :cool:


.

Artisti
24-08-06, 21:11
Nime harrova me kallxue,ata qe jane ne Kosove,me voipstunt munden me fole ne Gjermani,ne Suedi ne te gjitha vendet qe jane aty te shkrueme,PA PAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEE

qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:biggrin:
.

Guri i madh
01-09-06, 21:04
Nime harrova me kallxue,ata qe jane ne Kosove,me voipstunt munden me fole ne Gjermani,ne Suedi ne te gjitha vendet qe jane aty te shkrueme,PA PAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEE

qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:biggrin:
.ev zoti te rujt ARTIST per ket lajm te mir mi ke kursye nja 150 euro po tash mos kerko nga une naj perqindje te pareve te kursyera

Artisti
02-09-06, 21:01
ev zoti te rujt ARTIST per ket lajm te mir mi ke kursye nja 150 euro po tash mos kerko nga une naj perqindje te pareve te kursyera


Gezohem shume vllaqko qe nga info ime mund te kursesh.

Une nuk i kuptoj disa bejn marreveshje me firma telefonike paushall paguajn ne muaj 10 euro me shume,aty shkruan se ne krejt Gjermanine mund te telefonosh pa pare,por nuk eshte ashtu,nqofse je me Telekom,te ndalin pare nqofse telefonon me myshteri te Arcorit.

Keshtu njerezit paguajn 10 euro per qdo muaj e me www.voipstunt.com (http://www.voipstunt.com) paguan njeriu 10 euro ne kater muaj dhe e ka pa pare telefonin ne Evrope,e ka pa pare telefonin ne USA plus ne mobil ne USA,pastaj jane edhe vendet tjera qe mundet njeriu me ato 10 euro me telefonue pa pare.

Per Kosove kushton 4 cent minuti.Artisti

Guri i madh
02-09-06, 22:01
Gezohem shume vllaqko qe nga info ime mund te kursesh.

Une nuk i kuptoj disa bejn marreveshje me firma telefonike paushall paguajn ne muaj 10 euro me shume,aty shkruan se ne krejt Gjermanine mund te telefonosh pa pare,por nuk eshte ashtu,nqofse je me Telekom,te ndalin pare nqofse telefonon me myshteri te Arcorit.

Keshtu njerezit paguajn 10 euro per qdo muaj e me www.voipstunt.com (http://www.voipstunt.com) paguan njeriu 10 euro ne kater muaj dhe e ka pa pare telefonin ne Evrope,e ka pa pare telefonin ne USA plus ne mobil ne USA,pastaj jane edhe vendet tjera qe mundet njeriu me ato 10 euro me telefonue pa pare.

Per Kosove kushton 4 cent minuti.Artisti


nuk e di mue me qkoqen her arkori her starcomi e telekomi e vodafone kush po don te une po merr pare zoti hajr e baft veq kur po i tuboj krejt ne nji vend dikun 150 euro

Gentiani
06-09-06, 22:50
Ja mundėsia pėr thirrje telefonike dhe nė fund tė japin edhe para qė po thėrret :tongue:
megjithėate, nuk po ua lėmė falas :tongue: :wink:

Nga Zvicra pėr vendet tjera, mundeni tė provoni sipas listės nė vazhdim. Ka gati njė vit qė e pėrdori dhe ėshtė opcion mė rentabil sa i pėrket ēmimeve tė telefonisė.

http://www.tieftarife.ch (http://www.tieftarife.ch) dhe http://www.raptel.ch (http://www.raptel.ch)

***fatmir***
27-02-08, 04:50
<FONT face="Arial Black" color=blue>PERSHENDETJE NGA FATMIR HASANI BIXHA JU UROJ TE XHITH SHQIPTARVE KUDO QE JAN UROJ PAVARSIN E KOSOVES NE EMER TE FIRMES <A href="mailto:[email protected]:COM">[email protected]:COM</A>&nbsp; NGA KORETINI KUMUNA DARDANES ISH KAMENIC TUNG&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; BIXHA</FONT>

Abetare
27-02-08, 08:19
Unė personalisht flas me Peterzahlt qe 2 vite dhe nuk ka ndodh e as qė do ndodh me ardhė me pagu diqka , mė heret ka qenė mė mirė pa u regjistru fare ke fol 30 minuta ndersa tash duhet mu regjistru , pa regjistrim jan 10 minuta ndersa me joker me thirr pra mos me pas nevoje me pritė nė ren se nganjeherė bahet rendi kogja gatė thirrja ėshtė 5 minuta , Pra flas vazhdimisht nė gjithė botėn por vetem nė telefona tė shtėpisė jo nė celular... me www.peterzahlt.de pa ndonjė pages ...

Rianne
27-02-08, 17:21
Pse de po hyni nInternet per telefonata gratis...bane sikur une: shkoni te T-Mobile edhe merne ni Tarif tri qe ka dal edhe folni nshum vende te botes gratis: CH, USA. GB, krejt shtetet evropian etj etj...perveq nKS nuk mundesh me fol gratis se Vala i qon hunt

mentor hyseni
15-03-08, 23:28
[quote=Dino]Mirembrema te Gjithe :biggrin:
sod kame gjtur nje link per thirrje pa pare prej gjermanis ne shtetve te huaj kush don munden ketu (http://www.peterzahlt.de/c2c-peterzahlt/) me telefonuar
ju pershende i gjori Dinoadxsasd[/quosadfsadasdte]

drinor
24-09-08, 15:16
un as q kam menduar ndonjeher qe ka thirrje gratis n net dhe per at me pelqeu mua shum kjo faqe

drinor
24-09-08, 15:18
ky veb mua m pelqeu shum

drinor
24-09-08, 15:19
un as qe kam menduar ndonjeher se mund te bejm thirrje falas pi netit

drinor
24-09-08, 15:22
mua kjo veb faqe m pelqeu sepse kishte thirrje falas

drinor
24-09-08, 15:31
un quhem drinori dhe dua ta pyes at dinon qe e ka hapur kete web faqe si behen thirrjet pa pages n kete web faqe nese e lexoni dikush kete mesazh ju lutem pergjigjmuni

drinor
24-09-08, 15:33
un jam drinori dhe dua qe te flas me dinon qe e ka hapur kete web faqe dhe ta pyes se si behen thirrjet pa pages nese e sheh najkush kete mesazh i lutem qe ta kthej sms

vlori
13-10-09, 11:21
hey ZC e kam 1 pyetje per ty , a munesh mem kallxu se si mujtna me fol me skype,, jasht shtetit ose brenda, se un jam prej Maqedonise :D ???? please .

Zero Cool
13-10-09, 11:49
Po more vlori, instalo skype (http://www.skype.com/go/downloading) , hape nje account, jepja atij qe don me fol me te, edhe ai duhet me pas skype te instalume, dhe folni e kqyrnu ne kamere e knaqnu.
PS: skype eshte shume ma i mire dhe ma kualitet sesa msn.

pirro
13-10-09, 13:28
Po more vlori, instalo skype (http://www.skype.com/go/downloading) , hape nje account, jepja atij qe don me fol me te, edhe ai duhet me pas skype te instalume, dhe folni e kqyrnu ne kamere e knaqnu.
PS: skype eshte shume ma i mire dhe ma kualitet sesa msn.

Veq me mujt edhe kapak me u prek edhe super ish kane, teknik bre zc hahahahahah.

Qika^Me^Kule
13-10-09, 15:44
Veq me mujt edhe kapak me u prek edhe super ish kane, teknik bre zc hahahahahah.

aghaghaghghaghagha Une u myta tu hargju bre hmmm tregom oo kushoo oo tamaqar si me thir pa pare more mos te hargjoj,,, se njeri pa pun jam tash :tongue:

Zero Cool
13-10-09, 15:53
Veq me mujt edhe kapak me u prek edhe super ish kane, teknik bre zc hahahahahah.

Po, messengeri i ri, i cili eshte ne fazen testuese, e mundeson daljen e personit, nepermjet tij, te bashkebiseduesi :biggrin: . Deri me tani kan arrit qe "ne anen tjeter" te qendrosh vetem gjysem ore :mad: .

Ishalla e bajn me mujt me nejt ma gjate e ke me u knq ti pirro :smile:

shfletuesi_
13-10-09, 16:00
Po, messengeri i ri, i cili eshte ne fazen testuese, e mundeson daljen e personit, nepermjet tij, te bashkebiseduesi :biggrin: . Deri me tani kan arrit qe "ne anen tjeter" te qendrosh vetem gjysem ore :mad: .

Ishalla e bajn me mujt me nejt ma gjate e ke me u knq ti pirro :smile:

a po dashke me ba ackept kameren breahahahah

uck_aksh
14-10-09, 13:10
Po more vlori, instalo skype (http://www.skype.com/go/downloading) , hape nje account, jepja atij qe don me fol me te, edhe ai duhet me pas skype te instalume, dhe folni e kqyrnu ne kamere e knaqnu.
PS: skype eshte shume ma i mire dhe ma kualitet sesa msn.


skype nuk esht per ne
ne skype mundesh me thirr kend dush qe esht i regjistruar ose ka te instalume ket program prandaj nga ne sidomos shqiptaret keqperdoret edhe pse edht nje program shum i mir