PDA

View Full Version : Kėrkoj programin....


stubllani
27-11-05, 20:31
Pershndetje

E hapa kete teme nese ndonje antar i ketij forumi ka nevoj per ndonje program ketu mund ta bej kerkesen dhe ne do ti pergjigjemi.

Me rrespekt stubllani :wink:

PRESHEVARE
16-12-05, 05:33
Pershndetje

E hapa kete teme nese ndonje antar i ketij forumi ka nevoj per ndonje program ketu mund ta bej kerkesen dhe ne do ti pergjigjemi.

Me rrespekt stubllani :wink:

me duhet PHOtoshop i iru...

Zabeli i bacės Brahim
16-12-05, 12:47
Shiko:

Photoshop programi:

http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip


crack:

http://www.crackdb.com/Adobe.Photoshop.CS2.v9.0/get_40366_Adobe.Photoshop.CS2.v9.0_crack.html

serial:

http://www.apps4all.com/ck.html?Adobe.Photoshop.CS2.v9.0_serial

stubllani
16-12-05, 16:46
http://wwwimages.adobe.com/products/photoshop/images/photoshopbox.gif

Shkarko

http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

KeyGen

http://www.keygen.ws/srch.php?t=cr&str=Adobe+Photoshop+CS2+9.0

stubllani
16-12-05, 17:04
http://www.costcentral.com/prodimages/I202210.jpg


Adobe PhotoShop CS2 9

Download:
http://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip


Serial NR:
http://www.freeserials.com/serials/s...ery=Search+%21

taralushi
17-12-05, 00:02
jirc versioni 2.8.4 ! JO 2.6

stubllani
17-12-05, 16:20
jirc versioni 2.8.4 ! JO 2.6


na trego mė saktė si quhet ky program dhe per ēka sherben

Zabeli i bacės Brahim
21-12-05, 20:58
jirc versioni 2.8.4 ! JO 2.6

Shkarko :

http://www.jpilot.com/products/jirc/download.html

PRESHEVARE
31-12-05, 14:09
Shiko:

Photoshop programi:

http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip


crack:

http://www.crackdb.com/Adobe.Photoshop.CS2.v9.0/get_40366_Adobe.Photoshop.CS2.v9.0_crack.html

serial:

http://www.apps4all.com/ck.html?Adobe.Photoshop.CS2.v9.0_serialJU FALIMENDERIT

PRESHEVARE
03-01-06, 07:19
hemmm, dua ta provoj edhe njeher, me programin Corel draw dhe photopaint, e ka najkush???

me nder, loli

Gentiani
03-01-06, 18:53
hm :roll: mė duhet Windows Professional XP, ama origjinal nuk dua kopje :wink: :lol: a mos e ka ndokush rastėsisht njė qė nuk i nevojitet :wink: :lol: :lol:

Dilingjia
05-01-06, 09:07
hm :roll: mė duhet Windows Professional XP, ama origjinal nuk dua kopje :wink: :lol: a mos e ka ndokush rastėsisht njė qė nuk i nevojitet :wink: :lol: :lol:

e kam une bre bal ne daq edhe versionin me te ri VISTA edhe ate me licenc por qysh me ta dhene seee?
Kur une jam tu Kosoves,qata...kurse me qit ne rrjete nuk qes sepse sidomos VISTEN e kam nga akonti im ne Microsoft dhe nuk ban me keqperdor akontin :lol:

Gentiani
05-01-06, 19:26
hm :roll: mė duhet Windows Professional XP, ama origjinal nuk dua kopje :wink: :lol: a mos e ka ndokush rastėsisht njė qė nuk i nevojitet :wink: :lol: :lol:

e kam une bre bal ne daq edhe versionin me te ri VISTA edhe ate me licenc por qysh me ta dhene seee?
Kur une jam tu Kosoves,qata...kurse me qit ne rrjete nuk qes sepse sidomos VISTEN e kam nga akonti im ne Microsoft dhe nuk ban me keqperdor akontin :lol:

Nuk ka problem Dilingjia, e marr direkt nga akonti nė Microsoft vetėm i them Billit ma jep atė akontin e Dilingjisė tu Kosovės se ma ka huazuar e ia kthej kur tė dalė versioni tjetėr i Microsft Hasta la vista ! :lol: :lol:

Dilingjia
06-01-06, 11:22
Qyre he bal,mos e merr per shegarije ti se versioni me i ri i XP-se eshte LONG HORNE apo VISTA...dhe pernime e e kam nga akonti im ne Microsoft sepse i kam rrotullue shume nga provimet e Microsoftit deri te Ingjja kam mberri gati keshtu qe kam akont timin aty...passin sun ta jap bre se po ja ban naj zarar Billit e sun i dal ner sy masanej... :lol:
Vista i zen 2 giga ne hard disk,ka background 3d dhe eshte sistemi me i sigurt operativ per momentin...poashtu ram memorie kerkon me se paku 1 giga...dmth eshte BETA version dhe kerkon PC me performanca te fundit...
Perndryshe XP profesional versionit 2004 edhe ate e kam,dhe nese do mund te ta qes ne RAPID share kur te kish zogun e qefit...
hajt se shkova ihere ku lun hesapi ma shume :lol: :lol: :lol:

Gentiani
06-01-06, 21:39
Qyre he bal,mos e merr per shegarije ti se versioni me i ri i XP-se eshte LONG HORNE apo VISTA...dhe pernime e e kam nga akonti im ne Microsoft sepse i kam rrotullue shume nga provimet e Microsoftit deri te Ingjja kam mberri gati keshtu qe kam akont timin aty...passin sun ta jap bre se po ja ban naj zarar Billit e sun i dal ner sy masanej... :lol:
Vista i zen 2 giga ne hard disk,ka background 3d dhe eshte sistemi me i sigurt operativ per momentin...poashtu ram memorie kerkon me se paku 1 giga...dmth eshte BETA version dhe kerkon PC me performanca te fundit...
Perndryshe XP profesional versionit 2004 edhe ate e kam,dhe nese do mund te ta qes ne RAPID share kur te kish zogun e qefit...
hajt se shkova ihere ku lun hesapi ma shume :lol: :lol: :lol:

O Dilingjija, unė nuk e morra pėr shegarije se ka dalė versioni i Longarit :lol: :lol: :lol: e edhe unė aty pėrmbi Ingjen mendoj me mbėrri - me provime e kam fjalėn :lol: :lol: :lol: :wink:

Po thojnė se Longhorne tė jetė mė shpejtė falė 64 - Bit teknologjisė nė krahasim me 32 - Bit tė XP-sė. A ke mundur tė vėresh ndonjė risi e qė nuk e ka XP ? Megjithėate fakti qė nuk ėshtė nė treg, tregon qė diēka nuk ėshtė nė rregull me Longhorne tu familjes Microsoft. Mua mė nevojitet XP nė gjuhėn angleze, nė gjermanisht e kam.

O Dilingji shkruaje more passin e akontit kėtu se nuk i tregoj unė Ingjes sė Billit :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
09-01-06, 08:49
Versioni i ri VISTA e ka sistemin e ri te mbrojtjes dhe detekton c'do "ping" qe i behet PC-se nga ndonje port e mbetur e hapur ne router-et(qe ndodhe shpesh gjate bartjes se sitemeve transformuese ne konvertoret VOISE...etj etj...
Perndryshe ne shitje del me vone pas plasimit ne treg te procesoreve te rinje(qe punojn sikur CENTRINOT),qishtu m'tha BILLI se me ta rri per dite bile shahna me nane me ta... :lol:
Gati nje muaj e kam pas te instaluar ne PC-n time,mirepo e lodhke PC-n edhe pse e PC-n kam DELL 2.8 dual procesor.
Kurse XP profesional SP2 me update-t e fundit e kam kuptohet ne anglisht,bile bile ka mundesin e modifikimit ne scripten instaluese para se me ba bootbale...

:lol:

Gentiani
15-01-06, 20:02
ha,hahaaa Dilingjija shaja njėherė edhe pėr mua dhe i thuaj se ta kishte vjedhur njėri vistėn tek emule :lol: :lol: :lol:

de01
19-01-06, 10:39
dua nje antivirus norton 2005 kush ka mundesi
me respekt de01

sifi
21-01-06, 19:58
ej a dini naj kush qka me me tregu ma shum naj sen qka dini per HELP DISK flm krejve..