PDA

View Full Version : Paltalk


enesi_21
02-09-05, 16:56
Pershendetje a ka mundesi apo a ka naj program qe ta mundeson me hy me dy nika ne te njejtin pc ne paltalk.

Nese din dikush

Kastri
02-09-05, 22:35
Pershendetje a ka mundesi apo a ka naj program qe ta mundeson me hy me dy nika ne te njejtin pc ne paltalk.

Nese din dikush


......................
......................

Pershendetje

I nderuare nese i ke paltalkune e vjeter edhe te riune te dy te regjistruare ben se paku ka be para nja 5-6 muaje, kur kame qene vizitore i rregullte,kurse tani me nuk di.

Me nderime te nderuare.

iLuSiOni
28-11-05, 06:56
Me par ka qen e mundur

Tani paltalki ben "trace" IPjen dhe nese nxiheni me shume nicka ne paltalk ateher do te veheni ne "Bann"... :)