PDA

View Full Version : kush din per naj program...


sifi
26-10-05, 10:25
Tung te gjithve,nese ka njohuri naj kush per naj adres ku muj me ba dowlodin e nje programit me te cilin muj me shendrru muziken windons medis player ne mp3 flm -per mirkuptim

stubllani
27-10-05, 19:03
Tung te gjithve,nese ka njohuri naj kush per naj adres ku muj me ba dowlodin e nje programit me te cilin muj me shendrru muziken windons medis player ne mp3 flm -per mirkuptimhttp://img393.imageshack.us/img393/2795/rmtomp30ri.jpg


Shkarko Rm to Mp3 Converter (http://www.boilsoft.net/download/rmtomp3.exe)


Name: incubus/uCF
Serial Number: 000K2G-5KEC5B-8D9400-2ZYDN6-0YRWNB-UUA1N5-F134RN-ZFK406


RM to MP3 Converter ben konvertimin e Real Audio fileve (.rm, .ra, .ram) ne Mp3 dhe WAV. Eshte i shpejt dhe i lehte ne perdorim.

Besoj qe te kryen pune ky :wink:

sifi
28-10-05, 16:38
falemnderi subllan per ndihm shpresoj se do te funksion

nokia
30-10-05, 14:22
E kam kete program po WAV i jep ne format te lart.Osht shum i mire.