Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-10-05, 10:25   #1
sifi
 
Anėtarėsuar: 19-08-05
Vendndodhja: kosov
Postime: 45
sifi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sifi
Gabim kush din per naj program...

Tung te gjithve,nese ka njohuri naj kush per naj adres ku muj me ba dowlodin e nje programit me te cilin muj me shendrru muziken windons medis player ne mp3 flm -per mirkuptim


__________________
never say never
sifi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-10-05, 19:03   #2
stubllani
 
Anėtarėsuar: 30-10-03
Postime: 171
stubllani e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: kush din per naj program...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sifi
Tung te gjithve,nese ka njohuri naj kush per naj adres ku muj me ba dowlodin e nje programit me te cilin muj me shendrru muziken windons medis player ne mp3 flm -per mirkuptim

Shkarko Rm to Mp3 Converter


Name: incubus/uCF
Serial Number: 000K2G-5KEC5B-8D9400-2ZYDN6-0YRWNB-UUA1N5-F134RN-ZFK406


RM to MP3 Converter ben konvertimin e Real Audio fileve (.rm, .ra, .ram) ne Mp3 dhe WAV. Eshte i shpejt dhe i lehte ne perdorim.

Besoj qe te kryen pune ky
stubllani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-05, 16:38   #3
sifi
 
Anėtarėsuar: 19-08-05
Vendndodhja: kosov
Postime: 45
sifi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sifi
Gabim re

falemnderi subllan per ndihm shpresoj se do te funksion
__________________
never say never
sifi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-05, 14:22   #4
nokia
 
Anėtarėsuar: 10-06-05
Postime: 20
nokia e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E kam kete program po WAV i jep ne format te lart.Osht shum i mire.


nokia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.