PDA

View Full Version : shkarkim tė videove nga YouTube


admin
12-03-08, 14:36
shkarkim video nga YouTube drejt pėr sė drejti nė iPod, PSP dhe telefonin tuaj mobil


konvertim tė Flash Videove (*.flv skedarėve) nė iPod *.mp4 video skedar

SH K A R K O


K L I K O (http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeYouTubeToiPodConverter.exe)

niemand
12-03-08, 17:50
Pse IPoD? Kujt i intereson IpoD shumica e shqipeve kerkojn .mp3.. kete gje duhet ta mesojn , pasi IpoD 90% te antarve nuk kan.. pasi kushton si shum... po edhe ata qe kan marrin muzika me ndryshe.. un do mundohem ta spjegoj si te marin Youtube dhe ti kalojn muzikat ne mp3 ndoshta do ishte me interesante dhe e kerkuar nga te tjeret.!

niemand

admin
12-03-08, 18:05
poashtu funkcionin mp3 do te gjejsh ne prgram

uptime
12-04-08, 01:03
shkarkoni dhe konvertoni videot e youtubes online
www.zamzar.com
-Shkoni tek DOWNLOAD VIDEO
Vendosne linkun e videos
Zgjidhne formatin
Shenoni email adresen ku do tju vije linku per ta shkarkuar
Verejtje:
Linku skadon ne afat prej 3-4 ditesh

niemand
12-04-08, 09:08
uptime: Eshte e kot kjo , tani un do e hedh nje program se si te i kopjojn zerin e videos vetem.. pasi ja vlen edhe te ndihmojm vizitoret ne at drejtim!

niemand

rilinda
13-04-08, 10:10
Hapeni http://vixy.net/ , vendoseni URL-ėn. Aty ku shkrun CONVERTS TO, klikoni te cili format doni edhe pastaj START.
Po ndodh ndonjėherė qė serveri po ėshtė tepėr i ngarkuar e nuk po funksion mirė, ama disa kėngė unė kam arritur t'i shkarkoj.


Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
13-04-08, 18:04
Ketu eshte e gjitha qka nevojitet, natyrisht ka edhe mundesi tjera. (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1314263#post1314263)http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1314263#post1314263

uptime
13-04-08, 18:40
niemand,
shum lloje te formateve ka,edhe ate qe thua ti,vetem zerin,pra mp3
;)

Llapjani_HH
31-07-08, 18:33
Edhe kėtu mund ti konvertoni videot e Youtube nė Mp3 ose formate tjera

http://web2.share-tube.de (http://web2.share-tube.de/)


ose edhe kėtu


http://c01.filsh.net (http://c01.filsh.net/)

Zero Cool
06-09-08, 08:48
Nese dikush don qe nga YOUTUBE te shkarkoj vetem zėrin edhe ate ne kualitete te ndryshme ia kisha propozu FreeYouTubeToMP3Converter .

Shkarko: http://cid-be14ac609fdc92c1.skydrive.live.com/self.aspx/Programma/FreeYouTubeToMP3Converter.exe (http://cid-be14ac609fdc92c1.skydrive.live.com/self.aspx/Programma/FreeYouTubeToMP3Converter.exe)