PDA

View Full Version : Mė gjeni njė emėr tė bukur pėr web-faqen?


Toni3
18-10-05, 15:58
Pershendetje.

Jam ne pergaditje te nje webfaqe qe do te trajton gjera nga kultura, arti, shkenca dhe sfera tjera te jetes.

Duhet te vendos per emrin, puna me e veshtire sipas mje.
Duke ditur se shume emra/domine sot jane te zenet te gjeshe nje emer te bukur dhe terheqes eshte veshtire prandaj kerkoj ndihmen tuaj.

Emri le te jete nga te gjitha sferat e jetes, mund te jete emer i dnonje vendi, ndonje mbreti, emer historie, emer fiktiv, emer digital apo shume cka tjeter...

Mund te shkruani shume emra qe mendoni se jane te mire, dhe mandej ne do te provojme se a je te lire ato apo jo.

Me ndihmoni dot, jam rrene ne hall me kete emer :(

www.sugjerimi-juaj.com

PS:
Cdo postim i juaj eshte me afer suksesit tim.

Kercovari
18-10-05, 18:20
www.digiarti.com
Mund te shtosh pas digi emrin tend apo diq tjeter,po mundesh edhe

www.binakel.com
www.shkasi.com.(shkenc kultur arsim)
Te pershendes.
Kercovari.

Kercovari
18-10-05, 18:24
Berra kerkim permses programit kerkues asnje nga keto emra per momentin nuk egzistojen ne ndonje faqe Interneti.
Kercovari.

Toni3
18-10-05, 22:16
Kercovari,

Flm per sugjerimin do te kem parasysh, por une doja me shume nje emer qe mund te mbahet lehte mend nga vizitoret dhe nje emer me te pergjithshem.

Nejse cdo postim i juaj me shton vullnetin per pune me shume per kete projekt :)

Ju pershendes.

Urata
20-10-05, 02:33
www.kosovabreeze.com

www.freskia.com

www.njohja.com

www.vlera.com

www.qielli.com

Urata
20-10-05, 02:38
www.preferenca.com

www.idea.com

www.sygjerim.com

www.blini.com

www.kroni.com

www.ujevara.com

www.melody.com

vij prap...

Urata
20-10-05, 02:40
www.margaritaret.com

www.alternativa.com

Urata
20-10-05, 02:41
www.urtina.com

www.urata.com

www.urtesia.com

Urata
20-10-05, 03:12
www.fleta.com

liana
26-08-14, 10:37
Udhezim
Rrihet gjalpi me sheqer, shtohen vezėt pjesė-pjesė duke i rrahur vazdimisht dhe nė fund hidhet mielli i perzier me sodė. Zihet brumi i cili pritet ne forma dhe shtrohen nė tavė tė lyer me yndyrė. Lihet tė piqet pėr 20-25 minuta, hiqet nga furra dhe kur tė vlohet i hidhet shėrbet i aromatizuar me vanilje. Duhet pasur kujdes qė shėrbeti tė mos i hidhet i nxehtė pasi sheqerparet qullosen.

Ylli-1
26-08-14, 10:46
www.mbreteresha Teuta (http://www.mbreteresha Teuta)

tipi engjellor
30-08-14, 11:13
keshtu e ka shume mire...nuk do mendoja qe do ishte me bukur........