PDA

View Full Version : Internet Explorer 8


Zero Cool
16-06-08, 07:40
Internet Explorer 8 BETA


Kush deshiron te testoj mundet me shkarku ketu:

http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/ie/ie8/default.mspx (http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/ie/ie8/default.mspx)

Murgesha
19-06-08, 14:33
Ta pash sherrin o Cool. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
E shkarkova IE8 por shum i ngadalshėm.

Tash sun po e gjej IE7 pėr Vista.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

BE LK
19-06-08, 14:36
Ta pash sherrin o Cool. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
E shkarkova IE8 por shum i ngadalshėm.

Tash sun po e gjej IE7 pėr Vista.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
hahahahahahaha. O ky cool vetem per sherr eshte bre..hahhhahahahahaha

Shiko se e ke tek faqja e microsoftit per ta shkarkuar, se vallah skam kohe me ta gjet linkun !

Murgesha
19-06-08, 14:43
hahahahahahaha. O ky cool vetem per sherr eshte bre..hahhhahahahahaha

Shiko se e ke tek faqja e microsoftit per ta shkarkuar, se vallah skam kohe me ta gjet linkun !


Jo bre nuk i ka fajet bash krejt Cooli, se edhe vet jam pak zavrajkė e kam qef mi marr tė rejat menjėherė hahahaahahahaha.

E gjeta tek microsofti por s`po ma pranon se nuk ishte nė versionin e vistės. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

BE LK
19-06-08, 15:13
Jo bre nuk i ka fajet bash krejt Cooli, se edhe vet jam pak zavrajkė e kam qef mi marr tė rejat menjėherė hahahaahahahaha.

E gjeta tek microsofti por s`po ma pranon se nuk ishte nė versionin e vistės. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
e cna nxorre pune dhe ti !

proveje kete se me duket se eshte per te dyja dhe viisten dhe XP

http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/Internet-Explorer-7.shtml

Zero Cool
19-06-08, 17:24
Ta pash sherrin o Cool. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
E shkarkova IE8 por shum i ngadalshėm.

Tash sun po e gjej IE7 pėr Vista.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

ahahahhahahahah deri kur met msu une ty ? Ska nevoj me marr neper faqe te paverifikuara hiq e nderuar.
1. Fillimisht hjeke at IE8, keshtu

*Shko te Control Panel, kliko te Software, gjeje Internet Explorer 8, kliko Delete (shihe foton, une se kam IE8 por si shembull e kam marr Windows Live Messenger):

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD/Snap2-1.jpg2. Tash qaty ku je kliko te piktogrami i trete (pjeset e windowsit mi fshi apo mi instalu , shiqo foton), gjeje Internet Explorer, dhe kliko Next , next , next, finish :):):) Leht apo ?

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD/Snap3.jpg

BE LK
20-06-08, 08:51
ahahahhahahahah deri kur met msu une ty ? Ska nevoj me marr neper faqe te paverifikuara hiq e nderuar.

Ky link nuk eshte i pa verifikuar o Cool !

Shikoje pak me me detaje ! :wink:

http://download.microsoft.com/download/d/1/3/d1346f12-f3a0-4ac6-8f5c-2bea2a184957/
IE7-WindowsServer2003-x86-enu.exe

panta_rhei
20-06-08, 11:02
"Dhelpra e zjarrtė", Firefox 3, po ta bojke bajat internet explorerin :D:D

Zero Cool
20-06-08, 11:18
"Dhelpra e zjarrtė", Firefox 3, po ta bojke bajat internet explorerin :D:D

Yeah , you have right:


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25146 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25146)

selvija
28-06-08, 21:39
Hej Zero qoma prap qate link, se parzit ish kan problemi qe s'mujta me intalu se kam mundu dje ta insatoj ka qen ne PC...

pirro
01-07-08, 10:58
ZC

A ka zgjidhje qyky virus ZC "IEAntiVirus" i keq aa nese din diqka me cka me e luftu trego ok klm.

Zero Cool
01-07-08, 13:39
ZC

A ka zgjidhje qyky virus ZC "IEAntiVirus" i keq aa nese din diqka me cka me e luftu trego ok klm.

Po pirro si ska qe ku e ke :


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25222 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25222)

Zero Cool
01-09-08, 13:01
Internet Explorer 8 Beta 2


Shkarko: http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/beta/worldwide-sites.aspx (http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/beta/worldwide-sites.aspx)