PDA

View Full Version : [LIHIScripT]


lihhi
25-02-07, 17:36
LIHI ScripT esht perpunuar nga unė LIHI
Eshtė njė Script speciale per @Op(Operator), ne te gjitha kanalet, kur te jepsh kick nuk del kurrfar Emri i Scriptes ;)
[LIHIScripT] bY LIHI (http://uploaded.to/?id=b0ugd0)

Zero Cool
03-03-07, 15:48
Hihihi ke harru me tregu si e ke ba , qe po tregoj une:

E ke downlloadu (shkarku) nga www.mirc.com (http://www.mirc.com)
Ke kliku mbi ta me maus (me anen e djathte te mausit)
E ke zgjedhe opcionin rename
Ja ke dhan emrin e ri LIHI
A ja qellova?

Zero Cool
17-10-07, 15:52
Program pėr chat Shqip mIRC (Script) (http://www.keepmyfile.com/download/2187601930434)

BE LK
18-10-07, 14:41
LIHI ScripT esht perpunuar nga unė LIHI
Eshtė njė Script speciale per @Op(Operator), ne te gjitha kanalet, kur te jepsh kick nuk del kurrfar Emri i Scriptes ;)
[LIHIScripT] bY LIHI (http://uploaded.to/?id=b0ugd0)


Sa i bukur HA HA hAAAA hAAAAAAAAAAAAAA ah ah ah ................ ... ,,,,,,,,,,,,, /

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

BE LK
18-10-07, 14:44
Hihihi ke harru me tregu si e ke ba , qe po tregoj une:E ke downlloadu (shkarku) nga www.mirc.com (http://www.mirc.com)
Ke kliku mbi ta me maus (me anen e djathte te mausit)
E ke zgjedhe opcionin rename
Ja ke dhan emrin e ri LIHI
A ja qellova?E te qellume Ska ku shkon me mire

BE LK
20-10-07, 11:28
Program pėr chat Shqip mIRC (Script) (http://www.keepmyfile.com/download/2187601930434)
Ej po kte ti e ke Kriju, Ha ha ha!! :biggrin:

Zero Cool
20-10-07, 12:21
Ej po kte ti e ke Kriju, Ha ha ha!! :biggrin:

Kėtė e kam pėrkthy unė :cool:
Program pėr chat Shqip mIRC (Script) (http://www.keepmyfile.com/download/2187601930434)

BE LK
20-10-07, 15:40
[/color]

Kėtė e kam pėrkthy unė :cool:
Program pėr chat Shqip mIRC (Script) (http://www.keepmyfile.com/download/2187601930434)


Ishte mire Me pelqeu Sinqerisht, Pune e Bukur. Tung dhe nje dite te mbare

Me respekt BE LK

Ma-Origano
22-12-07, 21:12
ZroCool faliminderit per link!