PDA

View Full Version : Qysh Bohet Perdorimi I Stpsinsts Qe O Me Thy Pasworda


bledi_2
12-07-07, 19:25
JU LUTEMI AII QE DIN TREGONI
DERGONE NE QET EMAIL [email protected]

Lola
14-07-07, 13:39
me sa e di une duhet shum pun per me thy pasford edhe une nuk ju besoj dikuj qe thot ma kan thy pasfordin se duhet mu kon shum i zgjut aj person qe i din kto statistika

XheBraiLi
14-07-07, 14:37
o hajgaregji merru me naj send mat meqme hiqu paswordaveee

rilinda
14-07-07, 23:11
JU LUTEMI AII QE DIN TREGONI
DERGONE NE QET EMAIL [email protected]

Paaaaaaash Zotin!!!


A e din ēka ėshtė personalja ti?

Pse e han bukėn tande, e i kqyr punt e huja?
Ēka po ta nin more pėr pasword t'hujin? Kqyr, ec pėrpara e pėrparo najsen- mos hup kohė, se shumė e vlefshme ėshtė.

p.s. o bre veē nuk e di kėt' far pisllėku, se pa ta thy pasin ty se kisha lan. Atėherė ndoshta t'kish "djeg" edhe nuk t'kish shku ma n'mend pasi i huj, e le ma me ja thy!!!

pirro
15-07-07, 11:46
ski nevoj kurgjo me instalu per me thy pasforada, veeeq ni cekiq te madh merre ,pooo edhe m shoj qaty ku shkrun "pass"

XheBraiLi
15-07-07, 13:28
Qfare tripi pirrooo jhahahhah

Zero Cool
20-07-07, 20:56
Qe qet program veq e qet emailin qe deshiron me thy edhe passwordi te vjen ne vend :wink:

Merre (http://mos-u-ban-budall-se-ska-asi.programi)

pirro
20-07-07, 21:10
ZC

Qysh me ja bo mos me ra ma viktime e qytynve "merre"hahahaahhaaha,apo veq duhet mos me u bo kurreshtar haha

BoNu$
27-07-07, 00:16
hawer ja kontakt:[email protected] do te tregoj

Zero Cool
27-07-07, 09:34
ZC

Qysh me ja bo mos me ra ma viktime e qytynve "merre"hahahaahhaaha,apo veq duhet mos me u bo kurreshtar haha

Po per mos me u ba viktime e ketyre, matrapazeve, fillimisht duhet qe mos te shkarkosh asnje program qe te rekomandojne ata e aq ma pak ta besh at program RUN (shumica e kan autorun, dmth ma mire mos me kliku fare ne linqet e faqeve qe ti japin ata), pastaj nuk duhet te pranosh programe nga njerez te panjohur (nepermjet msn apo ndonje menyre tjeter), por jo vetem te panjohur, se i di dhjetera raste ketu ne forum qe kan ra viktime e "shokeve" (rasti i fundit qe me ka kerku ndihme ishte dje).
Sa i perket kurreshtjes, hmmm ka gjera pozitive dhe ka gjera negative, psh pa kurreshtje veshtire do te mesohesh diqka, kurse nga kurreshtja do te ndodhe te pesosh.
Me nje fjale, gjithsecili mund te pesoj, por perpos kesaj qe thash, duhet te kesh edhe nje AV te mire(jo gratis), psh: Norton, Mcafee, apo Panda, nje firewall, dhe kujdesi i yt do te minimizoj, mundesine e ramjes viktime nga keqedashesit.


ZC