PDA

View Full Version : Kerkoj ndim


uck_aksh
27-05-07, 20:37
kush mundet te me tregoj se si mundem ta lidhi nje radio si pershembull radio marimangen ne faqen time te internetit apo nje radio tjeter veq si mundem ta lidhi

Refleks
27-05-07, 21:25
www.winamp.com aty ke opcione sa te duash lexo pakes

Zero Cool
27-05-07, 22:44
kush mundet te me tregoj se si mundem ta lidhi nje radio si pershembull radio marimangen ne faqen time te internetit apo nje radio tjeter veq si mundem ta lidhi


Pse me lidh radio marimangen? Tka marr malli me degju duble w duble w duble w a ?
Nese ke faqen tende hape radion tende :wink:ZC

uck_aksh
28-05-07, 01:12
Nuk Kam Ide Si Mundem Me Hap Radion Time Si Shkon Edhe Si Mundem
Zero Cool E Di Qe Mundesh Mem Ndimu Edhe Pres Ndim Nga Ti

Zero Cool
28-05-07, 13:58
Ska ma leht, te nevojitet Winamp dhe SHOUTcast (nese nuk i ke ti jap une) edhe lsho muzik ne PC e ngo ne web faqe :biggrin:

PS: Ma mire se me ngu duble w, duble w, duble w, qy ahahahaha:wink:

Zero Cool
02-06-07, 11:52
uck_aksh a e instalove a po vij po ta instaloj (apo pe qoj dikan me ta instalu) ?

uck_aksh
03-06-07, 18:46
uck_aksh a e instalove a po vij po ta instaloj (apo pe qoj dikan me ta instalu) ?


zero cool mu kan ba lomsh tash kabllat ne koken time se leje me faqen e internetit
marova deri ne ora 23 ne pun e pastaj ne internet nuk po mundem se marova edhe per gjum shum pak kam punu ne faqe sod pe leshoj mbase e kam pagu e duhet me rregullu kadal dal
flm nga ti
www.leonisi.com (http://www.leonisi.com)