PDA

View Full Version : Si Te Veproj Per Te Pare Tv Ne Pc?


gesti80
17-09-07, 22:38
Me jepni drejtime per te realizuar shikimin e kanaleve te ndryshme televizive. FALEMINDERIT

Kavaleri
17-09-07, 23:18
http://zattoo.com/images/splash1.jpg
http://zattoo.com/images/logo_bgwhite.gif

1. https://zattoo.com/register
2. http://www.icash.ch/index.html?mainpage.html

Ska per se.

GjIlAnAsI_cSi
18-09-07, 06:51
http://www.sopcast.org/

Download ketu.. : http://download.sopcast.com/download/SopCast.zip

Beje install programin.. nuk ju duhet regjistrim.. per me hy me i pa TV..

Shumicen e futbollit.. ( Lojrat me te mira ne Futboll i keni ketu )

Kavaleri
18-09-07, 12:26
Gjilanas falemnderit keksy te kuka, vetem se nuk po bojka as nje kanal!
Can not retrive data, edhe ket e lajmron ne secilin kanal.

Ate qe e kam ofuar me siper, ai ato kanale qe i ofron nuk mundesh ti shikosh direkt ne net pa i paguar, ndersa zattoo po, edhe esht shum i thjesht per te perdor.
edhe ketu mundet te shkarkohet pa u regjistru.

Version 2.2.10 Beta
Windows Player:
http://zattoo.com/release/download.php?version=Windows

Windows Vista Player:
http://zattoo.com/release/download.php?version=Vista

Mac Player:
http://zattoo.com/release/download.php?version=Mac

Linux Player:
https://zattoo.com/downloadlinux

Kavaleri
18-09-07, 12:36
http://zattoo.com
http://img217.imageshack.us/img217/5275/69yi5.png

Dr_abdiu
03-10-07, 16:39
nuk mundem te regjistrohem? thote se ky sherbim nuk eshte per vendin ku ndodheni ju?

Kavaleri
08-10-07, 03:16
Me vjen keq, po ne qfar vendi jeni ju?
provo edhe nje her ketu:
http://zattoo.com/

Dr_abdiu
09-10-07, 03:42
ne maqedoni ndodhem.A mundet me ba dicka qe te regjistrohem ?

Kavaleri
19-10-07, 23:23
ne maqedoni ndodhem.A mundet me ba dicka qe te regjistrohem ?

qe shoki ndash TV me 100 programa te huaj,dhe shqip,programe seriale kafeneja,F.moderne,Jeta ne Kosov etj..pos asaj mundesh me hy edhe ne Dardania Chat direkt prej atyshit, Radio te ndryshme Shqiptare.
Film dhe Humor Shqip te reja dhe te vjetra.
Ku do qe je ne linje ne dardania apo ku do kofsh keto sherbime munden ti shfrytzojn te gjith nga e gjith Bota dhe jan Gratis, pa rrekllama apo sp<re..
Klikimi ne anen e majt mbi Shqiponje mundesh edhe Tel adresa per zvicer,gjermani,mp3 falas ,artikuj ne ebay,ricardo,fundgrueb eartikuj me gjet.
Lajme me te reja nga gazeta shqip etj..

Instalimi nuk zgjat as dy minuta.
Esht si nkajde gogles veq se ma e shqiptuar.

www.no1.ourtoolbar.com (http://www.no1.ourtoolbar.com) ose insatlo direkt ketu http://no1.ourtoolbar.com/exe
http://i20.tinypic.com/20k89kh.jpg