PDA

View Full Version : Si mund te fus te dhena ne ose foto ne google


dexter
25-03-07, 21:58
Pershendetje kush mund te me tregoj si te fus ndonje te dhan ne google apo ndonje foto p.sh . prej PC kur te hy ne google te jap emrin tim dhe te me dal ajo foto apo ajo e dhan apo une nuk jam i kjart e pytje apo si duhet te ja bej
ju pershendes mirpres pergjigjjet tuaja .......

GjIlAnAsI_cSi
25-03-07, 22:24
Kjo behet vetem nqs uebsajti ku ti vendos fotografin tende eshte i regjistuar tek Google inc. Po nqs uebfaqeja nuk eshte e regjisturar ne google per kerkim ateher.. nuk ka mundesi per kerkim te meerit tend?

Beje prove.. futu ne google dhe shkruaj Dertex Dardania.de dhe do e shohesh.. se si do te dal te dhenat e tua.. pasi webfaqeja Dardania.de eshte e regjistuar ne google inc.

p.s Ketu eshte faqeja ku kerkova ne golgle per nick DAXTER per uebsajtin Dardania.de http://www.google.de/search?hl=de&q=DEXTER+%3Adardania.de&btnG=Suche&meta=

Gjith te mirat.

dexter
26-03-07, 18:09
Kjo behet vetem nqs uebsajti ku ti vendos fotografin tende eshte i regjistuar tek Google inc. Po nqs uebfaqeja nuk eshte e regjisturar ne google per kerkim ateher.. nuk ka mundesi per kerkim te meerit tend?

Beje prove.. futu ne google dhe shkruaj Dertex Dardania.de dhe do e shohesh.. se si do te dal te dhenat e tua.. pasi webfaqeja Dardania.de eshte e regjistuar ne google inc.

p.s Ketu eshte faqeja ku kerkova ne golgle per nick DAXTER per uebsajtin Dardania.de http://www.google.de/search?hl=de&q=DEXTER+%3Adardania.de&btnG=Suche&meta=

Gjith te mirat.

Gjilanas ne radh te par te pershedes dhe te falenderoj shum per ndihmen dhe pergjigjjet tuaja shum faleminderit me respekt DEXTER ..

besiana20
03-05-07, 13:01
a mundesh me qen pak ma i kjart se nuk po kuptoj si une muj me u regjistru ne googel kur te hy ne google te jap emrin tim dhe te me dal ajo foto apo ajo e dhan ?