Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-03-07, 21:58   #1
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Thumbs up Si mund te fus te dhena ne ose foto ne google

Pershendetje kush mund te me tregoj si te fus ndonje te dhan ne google apo ndonje foto p.sh . prej PC kur te hy ne google te jap emrin tim dhe te me dal ajo foto apo ajo e dhan apo une nuk jam i kjart e pytje apo si duhet te ja bej
ju pershendes mirpres pergjigjjet tuaja .......


dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-07, 22:24   #2
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kjo behet vetem nqs uebsajti ku ti vendos fotografin tende eshte i regjistuar tek Google inc. Po nqs uebfaqeja nuk eshte e regjisturar ne google per kerkim ateher.. nuk ka mundesi per kerkim te meerit tend?

Beje prove.. futu ne google dhe shkruaj Dertex Dardania.de dhe do e shohesh.. se si do te dal te dhenat e tua.. pasi webfaqeja Dardania.de eshte e regjistuar ne google inc.

p.s Ketu eshte faqeja ku kerkova ne golgle per nick DAXTER per uebsajtin Dardania.de http://www.google.de/search?hl=de&q=...nG=Suche&meta=

Gjith te mirat.
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-07, 18:09   #3
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Thumbs up

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GjIlAnAsI_cSi
Kjo behet vetem nqs uebsajti ku ti vendos fotografin tende eshte i regjistuar tek Google inc. Po nqs uebfaqeja nuk eshte e regjisturar ne google per kerkim ateher.. nuk ka mundesi per kerkim te meerit tend?

Beje prove.. futu ne google dhe shkruaj Dertex Dardania.de dhe do e shohesh.. se si do te dal te dhenat e tua.. pasi webfaqeja Dardania.de eshte e regjistuar ne google inc.

p.s Ketu eshte faqeja ku kerkova ne golgle per nick DAXTER per uebsajtin Dardania.de http://www.google.de/search?hl=de&q=...nG=Suche&meta=

Gjith te mirat.
Gjilanas ne radh te par te pershedes dhe te falenderoj shum per ndihmen dhe pergjigjjet tuaja shum faleminderit me respekt DEXTER ..
dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-07, 13:01   #4
besiana20
 
Anėtarėsuar: 03-05-07
Postime: 4
besiana20 i vlerėsuar jo keq
Gabim

a mundesh me qen pak ma i kjart se nuk po kuptoj si une muj me u regjistru ne googel kur te hy ne google te jap emrin tim dhe te me dal ajo foto apo ajo e dhan ?


besiana20 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.