PDA

View Full Version : Cilėn lojė jeni duke e luajtur?


yllbardh
20-10-07, 19:37
Me sa pashė unė kjo temė nuk ekziston dhe thashė se do tė jetė interesant qė tė tregoni se cfarė loje jeni duke luajtur nė PC. Kėku mundė shkruani pakė se cili ėshtė producenti, zhanri dhe emri i lojės. Por natyrisht se mundė edhe tė jepni info shtesė rrethė asaj loje.

P.S. Vec mos i'a nisni me thanė se jeni duke luajtur degėrxhik ose guracak nė PC se tė tjerat tė gjitha lejohen......:biggrin:

Paradox_13
20-10-07, 19:42
Me sa pashė unė kjo temė nuk ekziston dhe thashė se do tė jetė interesant qė tė tregoni se cfarė loje jeni duke luajtur nė PC. Kėku mundė shkruani pakė se cili ėshtė producenti, zhanri dhe emri i lojės. Por natyrisht se mundė edhe tė jepni info shtesė rrethė asaj loje.

P.S. Vec mos i'a nisni me thanė se jeni duke luajtur degėrxhik ose guracak nė PC se tė tjerat tė gjitha lejohen......:biggrin:

Sa i perket lojes me guracake se di porse degerxhikun se kisha perjashtu nga PC.....mendoj se luhet.

yllbardh
20-10-07, 20:04
Sa i perket lojes me guracake se di porse degerxhikun se kisha perjashtu nga PC.....mendoj se luhet.

Po vec tani ėshtė modernizuar se shumica nuk kanė bashqe me dalė e me marr ca fasule pėr tė luajtur.....:biggrin:

Ja unė po i'a nisi....Jam duke luajtur "Spartan", njė lojė pakėz tė vjetėr e stilit strategjik, ku ndodhia zhvillohet nė kohėn antike....Kėtu keni mundėsin edhe t'a kontrolloni fisin Dardan e shumė fise tjera Ilire...
http://slitherine.com/box/spartan.jpg

P.S. Ende s'kam gjetur torrent, qė vyen tė verzionit mė tė ri"Spartan-Gates of Troy"

Abetare
20-10-07, 21:44
Ooo jam tu lujtė Bilardo me njė Moter nė Angli e mytaaaa a , mi ka borgj kogja do pare see ... www.jippii.de ka lojra tė mira ....

BE LK
22-10-07, 09:14
Po Luaj Prince Of Persia.

E bukur por e veshtire.

Preshevar
22-10-07, 09:32
Chessmate, Gary KASPAROV.... kur po kam kohė te liirė.