PDA

View Full Version : [MAC] DivX Player


Gloss
08-05-08, 21:52
http://labs.divx.com/files/MacPlayer_Beta1_Logo_128.gif

DivX Player Shkarko (http://www.divx.com/divx/mac/)

niemand
09-05-08, 21:29
Pėr cka sherben kjo o shoku Drejtor? Se un e shkarkova asgje nuk kuptova? Me pjek flija.. apo me zen buk?


Antar/Vizitor te nderuar ky program perdoret per leximin e formateve .avi te filmave qe miren nga intertneti dhe disa formateve qe nuk i lexon dot Winamp/Real Player.


niemand

PipeX
11-05-08, 11:36
Prej kur e kam PC-n e kam edhe kete program keshtu qe le ta mer kush nuk e ka ;)