PDA

View Full Version : Problem me network ADAPTER


dexter
23-02-08, 21:33
..Pershendetje kam pas probleme me NETWORK ADAPTER dhe ,per ket arsye kam vendos me formatu kompjuterin ,por edhe pasi e formatova nuk pranon qe te instalohet driver i NETWORK ADAPTER nga CD e vet origjinale ku mendoni se eshte problemi dhe mos te harroj se kompjutei o i tipit DELL ..

Zero Cool
23-02-08, 23:04
Dexter, cili adapter, WLAN apo LAN ?
Pastaj tipin e PC, llaptop apo PC, edhe numrin serial?

BlueStar
24-02-08, 12:42
Me sigur e ke Pc-n DELL OPLITEX ku lloj pc nxjerr shum probleme me drivera mirpo te perferoj te hysh ne ket web dhe ti shkarkosh Network adapter
http://drivers.softpedia.com/essentials/NETWORK-CARD.shtml

shkarko do prej tyre se edhe une e kom pas te njejtin problem.

dexter
14-03-08, 22:35
Pershendetje ZEROCOOL , BLUESTAR ju falenderoj per ndihmen qe u munduat te me ndihmoni por problein e zgjedha , kerkoj falje qe smunda te ju kthej pergjigje me heret dhe njeher ju pershendes dhe ju falenderoj shummm .....
gjith te mirat Dexter ..