PDA

View Full Version : faqe shqiptare free sms


arajka
16-04-08, 00:38
Per ata qe jan te interesuar per sms free i kan 25 sms free ne dit ne faqen shqiptare kliko ketu http://boss-sms.com/faqja/regjistrohu/ dhe regjistohu menjeher dhe kam nje pyetje per nje program a mundet kush me ma siguru ni program REGCURE a ka kush qe e ka komplet se programin e kam po nuk kam skam serial code.Pershendetje ai qe munet me um ndihmu ma dergon ni sms.

rescodes
16-04-08, 02:41
2C002 CA320 85D50 4D57F

QE Vlaqko nashta nuk ben po kjo ishte kaq qka mujta per ty me bo...

Zero Cool
16-04-08, 10:55
http://rapidshare.com/files/49320622/RegCure_1.5.0.0.rar (http://rapidshare.com/files/49320622/RegCure_1.5.0.0.rar)

Inkluziv Patch