PDA

View Full Version : A din kush tė mė ndihmojė?


Barbaroza
04-11-04, 12:34
Me intereson te di si behet alternativa tjeter e fshierjes se personave te padeshirueshem ne msn ne Privacy perveq asaj te thjeshtes Block/Delete?

Ju flm nese me ndihmon dikush!

Buli_00
04-11-04, 13:46
Barbaroza. Tė ėshtė bėrė dikush i/e tepėrt a?

ArMMeNDii
04-11-04, 23:11
Me intereson te di si behet alternativa tjeter e fshierjes se personave te padeshirueshem ne msn ne Privacy perveq asaj te thjeshtes Block/Delete?

Ju flm nese me ndihmon dikush!

Barboza pershendetje ty ndegjo me sa di une edhe e thjeshta edhe e perbera eshte qajo Block delete ;) alternativ tjeter skam ni qeto 40 vjet e fundit per msn heheh kaloni bukur

Armendi

Barbaroza
05-11-04, 11:26
Barbaroza. Tė ėshtė bėrė dikush i/e tepėrt a?

Natyrisht se ata qe kerkojne add pa i njohur fare,i konsideroj te tepert.

Barbaroza
05-11-04, 11:27
Me intereson te di si behet alternativa tjeter e fshierjes se personave te padeshirueshem ne msn ne Privacy perveq asaj te thjeshtes Block/Delete?

Ju flm nese me ndihmon dikush!

Barboza pershendetje ty ndegjo me sa di une edhe e thjeshta edhe e perbera eshte qajo Block delete ;) alternativ tjeter skam ni qeto 40 vjet e fundit per msn heheh kaloni bukur

Armendi
ArMMeNDii,une kam degjuar per nje metode te tille dhe per ate parashtrova pyetje!

ArMMeNDii
07-11-04, 23:32
Me intereson te di si behet alternativa tjeter e fshierjes se personave te padeshirueshem ne msn ne Privacy perveq asaj te thjeshtes Block/Delete?

Ju flm nese me ndihmon dikush!

Barboza pershendetje ty ndegjo me sa di une edhe e thjeshta edhe e perbera eshte qajo Block delete ;) alternativ tjeter skam ni qeto 40 vjet e fundit per msn heheh kaloni bukur

Armendi
ArMMeNDii,une kam degjuar per nje metode te tille dhe per ate parashtrova pyetje!

hahha barboza shpresoj ta gjesh qat metod veq pliss me trego edhe mu qat metonden qe ke ni ti e kam fjalen pasi ta gjejsh kalo bukur
Armendi

Barbaroza
09-11-04, 10:53
Ok Armend,por mos u tall please se vertete kam degjuar per nje metode te tille.Kur ta mesoj,ju tregoj te gjitheve! :)

Kullerka
07-12-04, 17:53
BARBAROZA UNE POT KUPTOJ QYSH PO DON TI MEJAV BO
KEJT MEJ LIKFIDU EHHEHE
NESE EDHE (AJ-AJO)QE POTE PENGON DA BAJN DY BLOCK-DELECT-
ATHER EDHE TI SHKON --TOOLS DHE KLIKON NATYRISHT PASTAJ KLIKON -OPTIONS-KLIKON -PRIVACY-EDHE KLIKON ME TE -DJATHTEN E MAUSIT--TE DEL .ADD TO CONTACTS
.MOVE TO ALLOV LIST
TANI E KE DELECT. .DELECT DHE NQS.DHE AJ PERSON QE TI DON TA FSHISH TA BEN BLOCK-DELECT ATHER TI MUNDESH ME DIT DERI KETU SHKUN DHE NESE TE BAN -DELECT-ATHER MUNDESH ME E SHLY NESE JO SORRY..
S'PO DIJ QYSH MET TRREGU ,MET PAS QETY T'KISHA TRREGU OP ...HEHE
TUGN A KALOFSHE MIRE!

Barbaroza
07-12-04, 19:35
Kullerka,te falenderoj per mundin. :?

Kullerka
07-12-04, 23:49
OP A BONE GJO MOJ FEMEN?
A DITE?

Mr_100%
25-12-04, 21:38
Qy qy,pasha mamin e paska fillu diferencimi politik BARBAROZA,
ne te ndershem dhe te pandershem aaa?
vallha moj BARBAROZA edhe me pa dite nuk te kisha ndihmu,
se njeher ke pas qef mej rendite si kunguj misiri,e tash tuj rreh kokall,qyky vyn e ky nuk vyen,ska,e tash qaj drrasa me ta.

tash pa u tallur a,blej do sprey t“mizav e qitjau

Barbaroza
25-12-04, 21:48
Ncuk,nuk eshte puna se une i paroj personat pa i njohur,por e keni verejtur se shpeshhere te lajmerohen persona anonime qe kur i pyet nga e ke marre adresen time te e-mailit,te thone se nuk e di nga u ka ardhur.
Ti e ben add nje person,por ndodhe nje person tjeter,permes tij,te nderhyn ty.
Ok,Mr. :?:

Dilingjia
13-05-05, 07:09
Ncuk,nuk eshte puna se une i paroj personat pa i njohur,por e keni verejtur se shpeshhere te lajmerohen persona anonime qe kur i pyet nga e ke marre adresen time te e-mailit,te thone se nuk e di nga u ka ardhur.
Ti e ben add nje person,por ndodhe nje person tjeter,permes tij,te nderhyn ty.
Ok,Mr. :?:

Barbaroza,
me dasht valla apet muj met hy ne dhome apet a.A e din per qka sepse adresa jote eshte publike dhe se ke ble me pare qe me mshel deren sa here t'duesh e kur t'duesh. :lol: :lol: :lol:
Po s'ka rrezik shume jo,ma rrezik o me ti mare ndokush shenimet e CC-se,t'merr n'qaf krejt se per msn so qaq rrezik.Ka forma e mundesi te ndryshme me i largue ose me i fshi te padeshiruarit por prap egziston vrima(bariera) nese dikush don me tu shfaq ne msn sikur laneti :wink: