PDA

View Full Version : Po pregaditet sulm i ri ndaj Microsoft


Anonymous
14-08-04, 23:05
Krimbi Zindos do tė mund tė sulmojė web-faqet dhe do tė ngulfatė ose ngadalsojė ato njohton Microsoft.
Ky krimb sipas tyre do tė pėrdorė kompjuterėt tė cilat janė tė infektuar me virusin MyDoom dhe do tė sulmojė web faqet e Microsoft. Ky krimb do tė shfrytzojė kompjuterėt tė cilėt do tė sulmojnė serverėt e Microsoft-it me tė dhėna tė pa nevojshme dhe kėshtu do tė ndalojė kėrkesat legjitime tė pėrdoruesve. Ky sulm ėshtė dashur tė fillojė mirėpo rrjeti i tyre ėshtė stabil. Virusi MyDoom deri tani ka sulmuar Google, Yahoo dhe kėrkuesit tjerė.

KriSTaL
16-12-04, 10:21
Krimbi Zindos do tė mund tė sulmojė web-faqet dhe do tė ngulfatė ose ngadalsojė ato njohton Microsoft.
Ky krimb sipas tyre do tė pėrdorė kompjuterėt tė cilat janė tė infektuar me virusin MyDoom dhe do tė sulmojė web faqet e Microsoft. Ky krimb do tė shfrytzojė kompjuterėt tė cilėt do tė sulmojnė serverėt e Microsoft-it me tė dhėna tė pa nevojshme dhe kėshtu do tė ndalojė kėrkesat legjitime tė pėrdoruesve. Ky sulm ėshtė dashur tė fillojė mirėpo rrjeti i tyre ėshtė stabil. Virusi MyDoom deri tani ka sulmuar Google, Yahoo dhe kėrkuesit tjerė.

Lajm i hidhru per Google.Yahoo,Duhet Ta Marrim Te Gjith MATRIXI-N