PDA

View Full Version : Antivirusi : BITDEFENDER


Cia-Ferizaj
30-03-08, 23:54
a ka njohuri kush qysh me marr licence key te antivirusit
bitdefender internet security 2008

ose

bitdefender total security 2008

ose

bitdefender antivirus 2008

i kam disa por spo i pranon
E51B46F28BF5F028CD2D
A49167145a24fc1348e1
A4204242480DD313FAC7
20E63-F7211-525C3-BEC64
20E63F7211525C3BEC64
44EE61A5EAD68202247B
E51B46F28BF5F028CD2D
676F5B56517F27332EE7
B99AE21FAA460B6343F4

BE LK
31-03-08, 10:59
a ka njohuri kush qysh me marr licence key te antivirusit
bitdefender internet security 2008

ose

bitdefender total security 2008

ose

bitdefender antivirus 2008

i kam disa por spo i pranon
E51B46F28BF5F028CD2D
A49167145a24fc1348e1
A4204242480DD313FAC7
20E63-F7211-525C3-BEC64
20E63F7211525C3BEC64
44EE61A5EAD68202247B
E51B46F28BF5F028CD2D
676F5B56517F27332EE7
B99AE21FAA460B6343F4
Ik tek sajti i ketij antivirusi dhe paguaj paret se ta japin ata me kenaqesi te madhe nje license shume te mire...!

Murgesha
31-03-08, 11:12
Ik tek sajti i ketij antivirusi dhe paguaj paret se ta japin ata me kenaqesi te madhe nje license shume te mire...!

Ha,hahahahahahaha kėshillė e mirė.

Vet e kam humbur njė kompjuter tė cilin e pata blerė para dy viteve duke u mashtru me antivirusė gratis nėpėr net....
Mė nuk marr asgjė falas nga neti hahahahahahahahahah

uck_aksh
31-03-08, 13:43
cia merri ja 100 euro edhe shko bleje cilen don
27.50 Euro
56.50 euro
83.50 euro

pirro
31-03-08, 13:47
A mundet dikush me bo diqka qe une me e marr nje antivirus prej internetit a jo?

BE LK
31-03-08, 15:17
A mundet dikush me bo diqka qe une me e marr nje antivirus prej internetit a jo?
Si e don pirro, me me pare apo pa pare..?!

pirro
31-03-08, 15:20
BE LK
Valla pa pare mire ish kane

BE LK
31-03-08, 15:24
BE LK
Valla pa pare mire ish kane
Provoje njehere kete (http://www.download.com/AVG-Anti-Virus-Free-Edition/3000-2239_4-10320142.html).............!

Preshevar
31-03-08, 15:39
Kėrkoni edhe kėtu : www.mininova.org ndoshta del naj (anti)virus :tongue: ... lol

Cia-Ferizaj
31-03-08, 18:44
Kėrkoni edhe kėtu : www.mininova.org (http://www.mininova.org) ndoshta del naj (anti)virus :tongue: ... lol

flm shum se e gjeta .........shum i forte je bre preshevar

uck_aksh
01-04-08, 00:06
a pirat programa doni me marra
ja merrni se hajrin keni me ja pa
http://thepiratebay.org/search/antivirus/0/99/0

uck_aksh
01-04-08, 00:13
edhe nese ju duhen numri serik ose crack
http://download-crack-serial.com/

Cia-Ferizaj
01-04-08, 10:16
a pirat programa doni me marra
ja merrni se hajrin keni me ja pa
http://thepiratebay.org/search/antivirus/0/99/0

hej mo se pom shtin ne libren e zeze...........UQK un jam CIA shoki jot ma i mire a ke harru a

Preshevar
01-04-08, 10:28
flm shum se e gjeta .........shum i forte je bre preshevar

S'ka perse, ju boft tul e vjam pc-es tonde :biggrin:

Cia-Ferizaj
01-04-08, 10:32
S'ka perse, ju boft tul e vjam pc-es tonde :biggrin:

po a
a i bjen mire kjo per pc-ne teme a keq :mad: :biggrin:

Preshevar
01-04-08, 10:40
po a
a i bjen mire kjo per pc-ne teme a keq :mad: :biggrin:

Mir more, ti han krejt virusat, trashėt qe ki me pa sa veni ka me tu lirue :biggrin:

Cia-Ferizaj
01-04-08, 16:08
hahahha preshevar ........ kalofsh mire njeri

selvija
23-05-08, 20:42
Si muj ta shpetoj PC-nga nje virus bre,,me vijen q'do 20 min,,dhe + me flet anglishte,,,:rolleyes:

emine
23-05-08, 21:33
Si muj ta shpetoj PC-nga nje virus bre,,me vijen q'do 20 min,,dhe + me flet anglishte,,,:rolleyes:


thuje moje mjeshtrit ta ban si nuse pcc;) e di ti kujna!

selvija
23-05-08, 21:45
thuje moje mjeshtrit ta ban si nuse pcc;) e di ti kujna!Hmmm po me dokesh se edhe ti pe dishe se kujna,,,:biggrin:

emine
23-05-08, 21:46
Hmmm po me dokesh se edhe ti pe dishe se kujna,,,:biggrin:

hahahahha po ta merr menja ,mos me dite une kush ka me dite qy
ps.ta bana add po mdoket sme ke pranu;)me ti hjeke dyshimet!

selvija
23-05-08, 21:49
hahahahha po ta merr menja ,mos me dite une kush ka me dite qy
ps.ta bana add po mdoket sme ke pranu;)me ti hjeke dyshimet!A mos me je ti antiviruse gagagaga ,,mos gaboo mem ba ade aty se kuku lufta kerset,,,:biggrin:

uck_aksh
23-05-08, 23:00
Si muj ta shpetoj PC-nga nje virus bre,,me vijen q'do 20 min,,dhe + me flet anglishte,,,:rolleyes:


hahaha selvija po hysh neper faqe qe esht e ndalume nen moshat 18 vjeqare a mos kqyr shum se edhe ty te hyn virusi plus ehe pc

Zero Cool
23-05-08, 23:53
Si muj ta shpetoj PC-nga nje virus bre,,me vijen q'do 20 min,,dhe + me flet anglishte,,,:rolleyes:


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23542 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23542)

Zero Cool
24-05-08, 08:23
Nese pa tjeter e don Anti Virusin bitdefender atehere merre ketu:


http://rapidshare.com/files/90846826/bitdefender_totalsecurity_2008.rar (http://rapidshare.com/files/90846826/bitdefender_totalsecurity_2008.rar)

ose ketu:

http://rapidshare.com/files/99483342/BA.2008.Build.11.0.16.x32.rar (http://rapidshare.com/files/99483342/BA.2008.Build.11.0.16.x32.rar)

selvija
24-05-08, 20:55
hahaha selvija po hysh neper faqe qe esht e ndalume nen moshat 18 vjeqare a mos kqyr shum se edhe ty te hyn virusi plus ehe pcA thua per qata UCK a po ja baj hallall maSI pe kap virusi veq PC...:wink:

E more ZC kush mi ra ne fije se,,,

pirro
25-05-08, 15:09
oo ZC kesh tuj perfitu diqka prej Selvijes mirepo po me del qikjo ne Rapidshare:An error has occured

Zero Cool
25-05-08, 15:59
oo ZC kesh tuj perfitu diqka prej Selvijes mirepo po me del qikjo ne Rapidshare:An error has occured

Lexo edhe pak ma posht qka pot shkrun pirro (me siguri duhet me prite disa minuta ose ore sepse nga ajo IP eshte shkarku pak ma heret, pasi qe ju ne KS krejt jeni me 1 IP shume veshtir e ke ne rend me ardh per shkarkim) !An error has occured:


You have requested http://rapidshare.com/files/90846826/bitdefender_totalsecurity_2008.rar (49272 KB).
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 103 minutes)

BE LK
27-05-08, 14:31
oo ZC kesh tuj perfitu diqka prej Selvijes mirepo po me del qikjo ne Rapidshare:An error has occured
Kohet e fundit Rapidshare i ka pas ca provleme per shkarkimet por duhet te provosh njehere dhe me shume qe te shkarkosh !

Ndersa nese eshte problemi i kohes siq thote Cool atehere prit sa te plakesh ! haahahahahahahhaha

Zero Cool
24-06-11, 19:58
BitDefender Total Security 15.0.22.699 (2012)http://preview.filesonic.com/img/1447071.jpg


http://www.wupload.com/file/17070560/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.wupload.com/file/17070563/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.wupload.com/file/17070554/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rarhttp://www.filesonic.com/file/1203973521/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1203973541/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1203955644/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rarhttp://www.uploadstation.com/file/7jPCNFV/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/eDStrtz/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/gjntsxH/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rar

plami
25-06-11, 17:48
BitDefender Total Security 15.0.22.699 (2012)http://preview.filesonic.com/img/1447071.jpg


http://www.wupload.com/file/17070560/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.wupload.com/file/17070563/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.wupload.com/file/17070554/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rarhttp://www.filesonic.com/file/1203973521/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1203973541/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1203955644/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rarhttp://www.uploadstation.com/file/7jPCNFV/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/eDStrtz/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/gjntsxH/zenithforumz.com_BitDefender.Total.Security.2012.1 5.0.22.699.x64.part3.rar

e kam provu kete po eshte shum i ran per kompjuter