PDA

View Full Version : Test per antivirusin


PRADA_
02-07-08, 06:56
Test pėr antivirusin nėse funksionon 100%

Ky ėshtė njė test I thjeshtė nėse Antivirusi juaj funksionon 100% apo joHapni notepad.exe dhe shkruani tekstit tė poshtėm :"X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*"

Pa thonjza "X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Dhe jepini Save as… me emrin ą fakevirus.exeNėse kjo do tė fshihet automatikisht Antivirusi juaj funksionon 100%